Phil Collins: Ještě nejsem mrtev, vracím se na pódia!

Vydáno 22.10.2016 | autor: redakce

Před pár lety se sice Phil Collins stáhl do ústraní a přestal vystupovat, život penzisty mu ale nestačí, a tak se příští rok vypraví na comebackové turné. Koncerty odehraje ve třech městech a drtivá většina vstupenek už je vyprodaná. 

Phil Collins: Ještě nejsem mrtev, vracím se na pódia! Phil Collins se v penzi nudil

Kariéru Collins přerušil v roce 2011 a chtěl se věnovat rodinnému životu. Místo toho ale prošel problémy s alkoholem, načež na doporučení svých dětí uznal, že by se měl vrátit k tomu, co umí nejlépe. Už za za pár dní, 25. října, vydává svou autobiografii Not Dead Yeat (Ještě nejsem mrtvý) a příští rok ho čeká turné se stejným názvem. 

AC/DC nejsou první ani poslední: TOP 6 největších výměn zpěváků v rockové historii

Českou republiku mine, Collins totiž vystoupí jen ve třech městech, v Londýně, Paříži a Kolýně nad Rýnem. V každém z nich odehraje hned několik koncertů, po lístcích se však bleskově zaprášilo. 

vložte odkaz, text nemažte

Collins prodal více než 100 milionů kopií svých alb, proslavil se i jako lídr legendární skupiny Genesis. S ní vystupoval v letech 1970 - 1996, několikrát se pak do sestavy vrátil, naposledy s velkou slávou v roce 2006. O rok později společně hráli v Praze. 

Témata: Phil Collins, Genesis, Not Dead Yeat, koncerty, turné, autobiografie

zavřít