Show pro Tebe, Ozzy! Kapely zavzpomínají na zesnulého pořadatele

Vydáno 21.09.2016 | autor: redakce

Koncert na počest zesnulého pořadatele Jiřího "Ozzyho" Kubíka se uskuteční v úterý 27. září v plzeňském klubu Šeříkovka. Na akci  vystoupí spřátelené kapely ZNC, Pumpa, Coda a Whitesnake revival. Kapely, které měl Ozzy rád a poslouchal je. "Show pro Tebe" startuje v 19 hodin. 

Show pro Tebe, Ozzy! Kapely zavzpomínají na zesnulého pořadatele Ozzy zemřel letos v srpnu

Když sám dělal koncerty velkému množství kapel, proč jednou neudělat koncert pro něj, ten poslední? Lze ho z určitého pohledu chápat i jako jakýsi rockový pietní akt na počest zesnulého, neboť Jiří Kubík měl velké množství přátel z řad hudebních fanoušků i pořadatelů. Pohřeb se konal pouze v úzkém kruhu přátel.

Zemřel Jiří "Ozzy" Kubík, pořadatel koncertů údajně spáchal sebevraždu

Jeho zájezdy  do okolních států na koncerty, které nikdo jiný pořádat nechtěl, byly legendou. Byl to dlouholetý organizátor akcí a nadšenec pro muziku. Poslední akcí, co pořádal, bylo vystoupení britské artrockové kapely Marillion. Toho už se však nedožil, jeho tělo našli tentýž večer v lese u Horní Břízy.

Jiří Ozzy Kubík: Nečekaný odchod zdánlivého pohodářeVstupenky v ceně Kč 250 si lze zakoupit těsně před koncertem v místě konání.

tz, jm

Témata: Jiří Ozzy Kubík, Show pro Tebe, koncerty, Ozzy a Potkan

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít