Skyline chystají hned dva nové klipy, podzimní turné vyvrcholí v Roxy

Vydáno 26.09.2016 | autor: redakce

Sedmé studiové album skupiny Skyline s názvem Jungle vyšlo letos v červnu. Žánrově pestrou desku představí fanouškům po letní festivalové sezóně konečně také v klubech. Podzimní turné má celkem třináct zastávek, Brno je v plánu 8. 12. (Fléda), Praha 15. 12. (Roxy).

Skyline chystají hned dva nové klipy, podzimní turné vyvrcholí v Roxy Skyline chystají hned dva nové klipy, podzimní turné vyvrcholí v Roxy. Foto: Tomáš Třeštík

Během tohoto léta vystoupili Skyline na opravdu velkém počtu tuzemských festivalů včetně putovního Hrady.cz a stihli se také zastavit na Slovensku (Grape festival). Nová deska vyšla ještě před létem, a tak si ji už fanoušci během léta pořádně zapsali do paměti. "Letošní festivalová sezóna byla naprosto skvělá! To sice říkáme každý rok, protože to tak každý rok naštěstí je, ale je pravda, že letos nám to přišlo ještě o kousek lepší než obvykle. Máme radost, že věci z nové desky skvěle fungují naživo a asi I proto jsme během léta zažili řadu koncertů, které pro nás jasně spadají do kolonky 'nezapomenutelné'," říkají Skyline.

Skyline interview: Jungle je odrazem naší společnosti, lidi se chovají trochu jako zvířátka

Na podzim má kapela v plánu celkem třináct měst, celá tour skončí už tradičním předvánočním koncertem v klubu Roxy. Kromě toho chtějí Skyline vydat dva nové videoklipy, a to k songům Timeless a Rave, každý z nich bude v úplně jiné náladě a fanoušky určitě svým zpracováním překvapí. Připomeňme, že prvním videoklipem z desky je Ocean, který natočil režisér Tomáš Bláha, ten si vzal také na starosti klip k Rave. "Zatím toho nemůžeme moc prozrazovat, ke klipu Rave můžeme říct jen to, že se natáčel v jihočeské Blatné a vypráví příběh místního DJe. Klip k Timeless pak připravuje režisér Petr Skočovský a ten bude takovou kombinací přírodní romantiky a sci-fi horroru," vysvětlují Skyline.

vložte odkaz, text nemažteVstupenky na 15. prosince do klubu Roxy jsou k dispozici v předprodejních sítích GoOut, Ticketpro a Ticketportal za 180 Kč + poplatky.

SKYLINE JUNGLE TOUR PODZIM 2016:
22. 10.   Beroun, Metro
29.10.    Ostrava, Fabric
11. 11.   Vroutek, Zkušebna
12. 11.   Liberec, Bunkr
16. 11.   Plzeň,  Divadlo Pod lampou
19. 11.   Frýdek - Místek, Stoun
25. 11.   Pardubice, Žlutý pes
26. 11.  Prostějov, Apollo 13
2. 12.    Svitavy, Tyjátr
3. 12.    Kolín, Městský společenský dům
8. 12.    Brno, Fléda
9. 12.    Jaroměř, Bastion 35
15. 12.  Praha,  Roxy

tz, jm, foto: Tomáš Třeštík

Témata: Skyline, Jungle, Roxy, koncerty, klubovky

zavřít