Sziget hlásí poslední změny v programu, vystoupí i Iggy Azalea a Galantis

Vydáno 08.08.2017 | autor: redakce

Tento týden ve středu 9. srpna startuje největší festival ve střední Evropě - Sziget. Novinkou v programu jsou Iggy Azalea a Galantis. Budapešť navštíví během týdenního festivalu nejen světové hvězdy popové scény, jako jsou PinkThe ChainsmokersMajor LazerWiz KhalifaMacklemore & Ryan Lewis, ale i stovky dalších kapel včetně českého zástupce hudební scény - Klara & The Pop. 

Sziget hlásí poslední změny v programu, vystoupí i Iggy Azalea a Galantis Sziget hlásí poslední změny v programu, vystoupí i Iggy Azalea a Galantis

Dvě velké změny jsou v programu sobotního večera festivalu Sziget. Po ohlášení posledního velké hvězdy festivalu, dua Hurts a uzavření programu, zrušili své vystoupení Clean Bandit a Rita Ora. Dvě velké hvězdy programu 12.srpna. Obtížnou situaci, během týdne sehnat adekvátní náhradu, se podařilo vyřešit. V sobotu vystoupí na festivalu vedle headlinerů večera, kterými jsou Macklemore & Ryan Lewis, také švédské duo Galantis a popova diva Iggy Azalea.

SOUTĚŽ: Nejlepší festivalové selfie

Každý rok má Sziget svoji hymnu, kterou můžete v areálu slýchat velmi často. O letošní se postarali Mary Popkids a poslechnout si ji můžete níže. 

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Celotýdenní  non-stop událost, kde najdete zhruba 50 programových stanovišť a nabídka zahrnuje okolo 200 událostí denně a řadou služeb. Podívejte se na Mapy Szigetu.

FESTIVALY 2017: NEJVĚTŠÍ PŘEHLED LETNÍCH OPEN AIRŮ

Pořadatelé každoročně zdůrazňují význam a prioritu bezpečnosti jejich naávštěvníků Szigeťanů. Tento rok je důraz zabezpečení daleko vyšší než v předchozích letech. Pořadatelé zvýší počet lidí věnující se bezpečnosti a nejviditelnější to bude u vstupu na festival. Nový systém "check-in" bude fungovat na stejném principu jako na letištích. Takže před nasazením náramku budou návštěvníci požádáni, ať se prokážou svým dokladem totožnosti a kamerový systém nainstalovaný u vchodů bude probíhající výměnu sledovat.

Každý návštěvník festivalu Sziget obdrží u vstupu na festival Sziget Passport. Stává se automaticky Szigeťanem a navíc v pasu nalezne program, mapy a veškeré potřebné informace o letošním ročníku festivalu. Vstupenky seženete zde.

Témata: Sziget, Pink, Hurts, Macklemore, Iggy Azalea, The Chainsmokers, Galantis

zavřít