Vladivojna La Chia a 4Trio zahájili turné k soundtracku 8 hlav šílenství, pražský křest proběhne v La Fabrice

Vydáno 31.10.2017 | autor: redakce

Vladivojna La Chia a její doprovodná kapela, kterou tvoří kytarista Aleš Bajger, violoncellistka Terezie Kovalová, šansonová zpěvačka Sylvie Bee a bubeník Luboš Pavlík, úspěšně započali své turné k albu inspirovanému filmem 8 hlav šílenství. To vyšlo 6. října u Supraphonu a Vladivojna na něm spolupracovala s Lucií Bílou, Lenkou Dusilovou, Anetou Langerovou, Otou Klempířem či Kittchenem.

Vladivojna La Chia a 4Trio zahájili turné k soundtracku 8 hlav šílenství, pražský křest proběhne v La Fabrice Vladivojna La Chia a 4Trio zahájili turné k soundtracku 8 hlav šílenství, pražský křest proběhne v La Fabrice

První koncert proběhl v barokním refektáři Středočeské galerie výtvarného umění GASK v Kutné hoře. "Byl to zážitek a upřímně mohu říct, že takovéhle reakce lidí po každé písni ještě žádný interpret v barokním refektáři neměl," reagovala na koncert kurátorka galerie Radka Zahradníková.

Vladivojna La Chia: Pokud chcete dělat svou hudbu, musíte se dostat do fáze, kdy je vaše intuice hlavním barometrem

"Naše koncerty jsou výjimečné tím, že všechny skladby hrajeme v aranžích pro akustické nástroje. Takže skladby, které jsou na albu hojně protknuté elektronikou jsou v koncertní podobě jiné. Je to pro nás velké dobrodružství a zábava," dodává k živému provedení skladeb Vladivojna.

Ted Vladivojnu a její akustickou kapelu čeká moravský křest alba a koncert 4.11. na Hradeckém slunovratu v Hradci nad Moravicí, kde album pokřtí hudebník David Stypka. Dále kapela zahraje 10.11. v klubu Kino v Černošicích, 15.11. je na programu pražský křest alba v La Fabrice, kterého se coby hosté zúčastní Aneta Langerová, Kittchen nebo Jáchym Topol. Poslední koncert turné proběhne 29.11. v Ostravském klubu Parník.

tz, jm, foto: Alexandra Laňková (úvodní), Michaela Džurná (promo)

Témata: Vladivojna La Chia, 8 hlav šílenství

zavřít