LIVE: Michal Hrůza a Kapela Hrůzy dali v Třinci prostor ženám

Vydáno 22.11.2015 | autor: redakce

Michal Hrůza objíždí republiku v rámci divadelního turné. Jednou z moravských zastávek byl Třinec, údajně nejvzdálenější místo tour. Intimní prostředí, kdy byla kapela osvětlena jen lampičkami a řetězy žárovek, uvedl zpěvák jako imitaci pokojíčku. Navodilo opravdu domácí prostředí a pohodovou atmosféru.

LIVE: Michal Hrůza a Kapela Hrůzy dali v Třinci prostor ženám Michal Hrůza na červencovém koncertě v Uherském Hradišti. Foto: Karel Prchal

MICHAL HRŮZA & KAPELA HRŮZY
KD TRISIA, TŘINEC
20. 11. 2015

Nemohly chybět klasické vtipy, například že klávesák Kája má narozeniny nebo věnování písně Evo ze seriálu Vyprávěj. Aby bylo přátelskému prostředí učiněno zadost, mohli se návštěvníci koncertu ptát, na co chtějí. Z hlediště tak padala jedna otázka za druhou. Jako hosta si tentokrát Hrůza pozval moderátorku Danielu Písařovicovou, která pravděpodobně dostala otázek nejvíce (kdo je ta hezká paní a jaké má zaměstnání, kolik je klávesákovi roků, proč nezpívá profesionálně a jestli ještě přijde).

Nakonec si tedy místo plánovaných dvou písní (Ráno a Duše do vesmíru) s Kapelou Hrůzy zazpívala tři. Před uvedením výše zmiňované seriálové skladby Evo se v zadních řadách přihlásila asi sedmiletá slečna (dětí bylo na koncertě požehnaně), zda by si se svou sestrou a zpěvákem mohla udělat "selfíčko". Domluvili se, že fotku pořídí po koncertě. Ale protože žádná Eva v sále nebyla, nebo se nepřihlásila, byla následně dívka vyzvána na pódium. Oznámila, že se jmenuje Laura, mladší sestra se stydí a pak je vyfotí maminka. Posadila se na židli pro hosta a píseň měla pro tento večer novou hrdinku, přičemž dívka sklidila velký potlesk za odvahu.

Letní filmová škola potěšila i hudbou: Michal Hrůza je ve skvělé formě

Své dotazy k návštěvníkům směřovala i kapela, například basáka (Aleš Zenkl) zajímal hokej, čímž si mnoho lidí získal. Daniela Písařovicová si pak s kapelou zazpívala ještě Zakázané uvolnění a poděkovala za splněný sen. Byl to hezký večer v příjemné pokojíčkové atmosféře, kterou se aktérům podařilo vykouzlit. 

Divadelní turné Michala Hrůzy bude pokračovat ještě několika zastávkami, vyvrcholí 16. prosince v Praze. 

Setlist: Baletka, Namaluj svítání, Ráno, Bílá velryba, Venuše, Černý brejle, 1+1, Katamarán, Evo, Kovbojská, Slunce, Vzducholoď, Padesátka, Mínusy a plusy, Hotel Morava, Duše do vesmíru, Zejtra mám, Zakázané uvolnění, Poslední dobou, Napořád

text: Hana Poláchová, foto: Karel Prchal

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít