BLOG: Pokáč: Posaďte se u nás aneb startuje Tour, co sedne!

Vydáno 15.09.2016 | autor: redakce

Na konci října startuje společné turné tandemu Voxel a Pokáč. Oba písničkáři si tentokrát diváky zvou na sezení. Víc se nám o Tour, co sedne ve svém blogu rozepsal Honza Pokorný aka Pokáč

BLOG: Pokáč: Posaďte se u nás aneb startuje Tour, co sedne! Voxel a Pokáč své fanoušky posadí

Za pár týdnů vyrážíme s Vaškem, kterého nejspíš znáte pod pseudonymem Voxel, na podzimní turné. Ale nebude to jen tak ledajaké turné!

Tak zaprvé, bude akustické. To se ještě dá, vzhledem k žánrům, které s Vaškem vyznáváme, tak nějak očekávat.

VIDEO: V zemi křesťanů kebaby stojí. Voxel a Pokáč parodují Ortel

Zadruhé, bude na sezení. Zejména starší ročníky, doufám, ocení. Hezky se u nás posadíte, zaposloucháte se a při odchodu vás budou bolet maximálně ruce od tleskání, případně pusa od zpívání, eventuálně bučení. Nohy budou zcela odpočaté. Zatím dobré, ne?

Zatřetí, budete mezi přáteli. Že to zní jak z Rychlých Šípů? Vysvětlím. S Vaškem se snažíme, aby mezi námi a diváky byla vždy co nejmenší, ideálně žádná, "bariéra", za kterou my jsme ti "muzikanti" a oni jsou ti "diváci". Moc rádi s fanoušky poklábosíme před, po i během koncertu. Ten pocit, že místo muzikantů a fanoušků jsou vlastně všichni kámoši, nás hrozně baví. Zní to jako klišé, vím. Ale je to tak no, nedá se nic dělat.

vložte odkaz, text nemažte

Začtvrté, očekávejte spoustu vychytávek speciálně tvořených pro tuto šňůru, ať už tématický merch, dekoraci koncertních prostorů, playlist a jiné. Tak ať vám pak není líto, že jste se na to vykvajzli, až vám kámoš bude vykládat, jak se cítil unikátně!

Zapáté…no takhle bych asi mohl pokračovat do nekonečna. Čili ve zkratce, my se hrozně těšíme a rozkrájíme se (ačkoli asi ne doslova), aby se Vám naše turné líbilo. Fakt. Vstupné je podle mého lidové, všude okolo dvou stovek, což je zhruba cena jednoho dobrého obědu, případně čtyř nedobrých obědů v menze. Jo a Prahu už máme dvakrát vyprodanou, tak v ostatních místech raději kupujte rychle, ať na vás zbyde židlička!

Těšíme se jak malí a jen tak z toho nevyrostem, tak dorazte, držíme vám místo!

Pokáč

Tour, co sedne:
29.10. ZLÍN
5.11. BLANSKO
11.11. BENEŠOV
12.11. VYSOKÉ MÝTO
15.11. BRNO
18.11. JABLONEC
21.11. OLOMOUC
23.11. PLZEŇ
24.11. PRAHA (vyprodáno)
25.11. PRAHA
26.11. ČESKÉ BUDĚJOVICE
1.12. UNHOŠŤ
2.12. KUTNÁ HORA
9.12. KRNOV
14.12. OSTRAVA
16.12. NOVÝ JIČÍN
17.12. VRBNO P. PRADĚDEM

Témata: Pokáč, Voxel, Tour, co sedne, acoustic pop, koncerty

zavřít