BIZÁR TÝDNE: Kapitán Demo a Dalibor Janda mají společný singl. Zpívají o tom, jak budou někoho pomlouvat

Vydáno 03.11.2021 | autor: redakce

Kapitán Demo vydá v prosinci nové album Mistr světa, jehož součástí bude i píseň Pudeme domu a budeme někoho pomlouvat. Jde o baladu o tom, jak se manželský pár vrací nad ránem z párty a jak už je u Jiřího Buriana zvykem, videoklip k ní pojal zcela originálně. Netradiční je pak i jeho spojení s Daliborem Jandou, jenž zpívá verše typu "bude to dlouhý jak liána".

BIZÁR TÝDNE: Kapitán Demo a Dalibor Janda mají společný singl. Zpívají o tom, jak budou někoho pomlouvat BIZÁR TÝDNE: Kapitán Demo a Dalibor Janda mají společný singl. Zpívají o tom, jak budou někoho pomlouvat

Duet Kapitána Dema a Dalibora Jandy by ještě před pár měsíci čekal asi málokdo. Přání Jiřího Buriana se však stalo skutečností a vznikl tak singl Pudeme domu a budeme někoho pomlouvat, ve kterém dvojice zpívá o tom, jak se manželský pár vrací nad ránem z párty.

Příběh českého hitu: Kapitán Demo - Zlatíčka

„Na albu je hodně hostů, který znám z golfu, z podsvětí nebo z branže, a kterejch si za něco vážím. Jedním z nich je Dalibor Janda, se kterým už roky chodíme na ryby a kecáme o zlatejch časech v šoubyznysu v devadesátkách a o posmrtným životě. Je to frajer s velkým hlasem, hvězda, která toho hodně zažila a vyprodala, a přitom je to skromnej kluk z Moravy. Na natáčení ho přivezla moje helikoptéra, kterou si tak oblíbil, že jsem mu ji dal k svátku. Náš společnej hit vyjde jak na mým, tak na jeho novým albu. Prostě jsme si plácli. Pop Virus forever! Lásku všem,“ říká s nadsázkou Kapitán Demo.

Ten pojal originálně i videoklip, který je tak trochu bizarní už svým obsazením. V hlavních rolích zamilovaného páru se totiž objevují česnek s brokolicí, kteří se na ulici pohádají s kelímky od McDonaldu. Třešničkou na dortu je pak do bílého obleku oblečený Dalibor Janda, který dorazí na vodním skútru k Burianovi hrajícímu na klavír uprostřed vodní plochy. 

red, foto: Brainzone
Témata: Kapitán Demo, Dalibor Janda, Pudeme domu a budeme někoho pomlouvat

zavřít