Kam za zábavou na lodi: 5 prosincových tipů do Cargo Gallery

Vydáno 09.12.2015 | autor: redakce

Jít za muzikou do klubu na pevnině je sice pořád fajn, ale proč si občas nevyrazit za zábavou na loď. Moderní prostor Cargo Gallery se lodí přesouvá různě po republice. Celý prosinec sídlí na pražské Náplavce. A do konce roku je kalendář nabitý. Tady je 5 tipů na nejzajímavější akce. 

Kam za zábavou na lodi: 5 prosincových tipů do Cargo Gallery Cargo Gallery v sobě ukrývá hudební klub

18. prosince - Depeche Night (od 21 h)
Jen pár dní před Vánoci ovládnou Cargo Gallery legendární Depeche Mode! Ne sice naživo, ale DJ Thomas Mann bude v černou noc pouštět jednou "depešáckou" pecku za druhou. Enjoy The Silence, Personal Jesus a další nesmrtelné klasiky určitě nebudou chybět. Nezapomeňte se stylově obléci, na tuhle noc určitě jen tak nezapomenete. 

LIVE: Černá oslava s Depeche Mode i podeváté na výbornou

21. prosince - Křest vinyl singlu Dark Forsage (od 22 h)
NTS trio ve spolupráci s Basement Jaxx a GearBox Records přichází s novým studiovým počinem NTS. Nahráno a produkováno pod taktovkou Simona Ratcliffa a Felixe Buxtona v Londýně ve studiu Atlantic Jaxx. Toto unikátní spojení bylo převedeno na 7'' vinyl ve studiu Gearbox Records panem Darrelem Sheinmanem. Na nahrávce je též použit hlas již neodmyslitelného Michaela Kyselky, víceméně stálého hosta tria. Těšit se můžete i na jeho pódiový projev.

22. prosince - DJ Mardoša (Tata Bojs), od 21 h
Dva dny před Štědrým dnem to v Cargo Gallery rozjede Mardoša. Basák Tata Bojs se kromě hraní věnuje i DJingu, což ostatně dobře vědí čtenáři našeho seriálu Rock DJ. "Přijdu tam a budu pouštět písničky k tanci. Já si zatančím vždycky, ale ideální je, když si zatančí i ostatní. Přeci jen kvůli mně to není, to bych si mohl tančit doma," prozradil nám před časem v rozhovoru o svých DJských aktivitách. "Hraju, dokud mi neřeknou. Ale většinou mi řeknou. Rekord jsem měl asi sedm hodin," dodal. Schválně, jestli ho v Cargo Gallery překoná.

Rock DJ (10.): Mardoša z Tata Bojs

23. prosince - If & Rest (Ty Nikdy Label), od 20 h
V programu nechybí ani hip hop! If vydali desku Rap a kdo je nestihl v Rock Café v Praze, má jedinečnou příležitost to napravit na předvánočním mejdanu na lodi Cargo Gallery. Společně s If zahraje i kolega z Ty Nikdy Labelu Rest, který momentálně nahrává nové věci. V Cargo Gallery je určitě zahraje. If i Rest mají nespočet společných songů, takže bude probíhat i "featuringování" na stagi. Jako support zahraje DJ Lil-Rowa, tracky bude pouštět i DJ Fatte.

31. prosince - Pioneer / NYE Sailors Ball
Na Silvestra obleče Cargo Gallery duhu! Večírek v poslední noc roku označují pořadatelé jako "The Most Homosexualistic New Year's Eve In Prague". Na Náplavce se očekává nával námořníků a námořnic, to je totiž doporučený dress code. Bar na Cargo Gallery bude otevřen zhruba od 20.00. Kdo si tedy budete chtít dát před party drínk (nebo dva), můžete dorazit směle i před půlnocí. Dveře do sálu se otevřou o půlnoci.

red, Cargo Gallery

zavřít