Daniel Landa podpořil muslimy

Vydáno 16.11.2015 | autor: redakce

I když je Daniel Landa často osočován z netolerance a je mu předhazována kontroverzní minulost, na sociálních sítích mnohé překvapil podporou muslimů. V situaci, kdy se muslimská komunita žijící v Česku obává, aby se hněv společnosti z nedávných teroristických útoků v Paříží neobrátil proti ní, se za ni totiž nepřímo postavil. 

Daniel Landa podpořil muslimy Tuto fotografii uveřejnil Daniel Landa na Facebooku

Landa uveřejnil na Facebooku fotografii, na které stojí po boku muslimů. "Tito lidé kolem mne jsou muslimové. Tito lidé jsou mí úžasní přátelé. Tito lidé mi stojí za to riskovat. Pomáhají nám jak jen mohou i s obranou a bezpečím našeho vlastního domova a já rád činím totéž. Spojují mne s nimi stejné lidské hodnoty a dlouholeté přátelství. Jsem rád a je mi ctí, že mohu kráčet ruku v ruce s těmito patrioty v boji proti skřetům celého světa," uvedl Landa.

Český slavík znovu vzbuzuje emoce: na špičce je opět kontroverzní Ortel

"Myslete si o tom co chcete. Svou vlast a krajinu miluji, o tom žádná. Muslimskej agent rozhodně nejsem, ani ruskej, natož americkej. Jsem náš člověk," vzkázal zpěvák případným kritikům. 

Daniel Landa v minulosti působil ve skupině Orlík, kvůli čemuž je některými stále podezříván z vyznávání neonacistických ideálů. Vášně vzbudil také jeho zářijový Velekoncert v pražských Letňanech. Tam představil svou novou desku Žito. 

Facebook, jm

zavřít