Eagles Of Death Metal se vrátí koncertovat do Paříže. Přeživším z Bataclanu dají lístky zadarmo

Vydáno 22.01.2016 | autor: redakce

Kapela Eagles Of Death Metal už dříve uvedla, že se nenechá teroristy zastrašit a do Paříže se znovu vrátí. Částečně se tak stalo už loni v prosinci, kdy se objevili na pódiu při koncertě U2. Vlastní vystoupení odehrají ve francouzské metropoli 16. února.

Eagles Of Death Metal se vrátí koncertovat do Paříže. Přeživším z Bataclanu dají lístky zadarmo Eagles Of Death Metal se těší zpět na koncerty

Eagles Of Death Metal nejprve slibovali, že se vrátí koncertovat právě do klubu Bataclan, kde se celý masakr 13. listopadu odehrál. Vinou teroristou tam tehdy zahynula skoro stovka fanoušků. Jenže proslulý pařížský klub ještě nebyl znovu otevřen, takže se EODM rozhodli využít prostory neméně známé Olimpie.

POST SCRIPTUM (24): Fénixové Eagles Of Death Metal znovu povstali v Paříži. V Praze povstane Justin Bieber

Ti, kteří byli na místě útoku v osudný pátek 13. listopadu a přežili, budou mít tentokrát vstupné zdarma. Kapela tím děkuje za jejich přízeň a zároveň vyjadřuje svou lásku k Paříži. "Lidé tu k nám vždycky byli vstřícní a náš vztah k tomuto krásnému městu a jeho obyvatelům byl v poslední době ještě milionkrát posílen," uvedla skupina. Ta se už těší zpět na pódia, až bude moci pokračovat ve své rock'n'rollové misi.

Nadcházející turné startuje 13. února ve švédském Stockholmu, Českou republiku tentokrát mine. Zdejší příznivci ale jistě ještě teď vzpomínají na loňský červnový koncert v pražském Lucerna Music Baru.

NME, jm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít