Kam na Majáles: 6 tipů, kde oslavit příchod jara!

Vydáno 05.04.2019 | autor: Lenka Matějková

Kam na Majáles: 6 tipů, kde oslavit příchod jara! Kam na Majáles: 6 tipů, kde oslavit příchod jara!

Pražský Majáles 27. DUBNA 2019 - LETŇANY

Pražský majáles vyvrcholí  už 27. dubna, kdy bude uskutečněn tradiční Open Air festival v Letňanech. Mezi potvrzenými účinkujícími tohoto velkolepého dne jsou například Kryštof, kteří svou účast potvrzují již pár let a jsou jakousi stálicí Českých Majálesů, Rybičky 48, Ben Cristovao, Jelen, Marek Ztracený, Mydy Rabycad, Gaiah Mesiah, UDG, Mirai, Pavel Callta  a mnoho dalších.

S tímto dnem se pojí i další aktivity, jako je např. volba krále a královny studentského majálesu, studentský majálesový průvod, který v ten samý den vypukne v 10 hodin na nároží ulic Vodičkova a Jungmannova. Odtud bude dále pokračovat přes Karlovo náměstí, Myslíkovu, Masarykovo a Smetanovo nábřeží přes Čechův most, až dojdete do cíle na Strossmayerovo náměstí.

Cena vstupenek 480 – 999 Kč.

 

Brněnský Majáles 4. KVĚTNA 2019 - VÝSTAVIŠTĚ

Tradiční studentské slavnosti jara se budou konat také v Brně, kde se naváže na Pražský Majáles a budete tak mít možnost opět vidět kapely, jako jsou Kryštof, Rybičky 48, Ben Cristovao, Jelen, Marek Ztracený, Mydy Rabycad, Gaia Mesiah, UDG, Mirai, Pavel Callta, Horkýže Slíže aj. Nebude chybět ani doprovodný program.

Cena vstupenek 480 – 999 Kč.

 

Hradecký Majáles 10. KVĚTNA – HRADEC KRÁLOVÉ, ŠIMKOVY SADY

Pomyslnou velkou trojku Majálesů uzavře oblíbený Hradecký Majáles, který se uskuteční 10 května 2019 v Šimkových sadech. Ani zde nebudou chybět umělci, jako jsou Kryštof, Rybičky 48, Ben Cristovao, Jelen, Marek Ztracený, Mydy Rabycad, Gaiah Mesiah, UDG, Mirai, Pavel Callta, Horkýže Slíže aj.

Cena vstupenek 440 – 999 Kč.

 

Ústecký Majáles 27. DUBNA 2019 – LETNÍ KINO ÚSTÍ NAD LABEM

Ani sever Čech nebude o Majáles ochuzen. Každý rok přiláká tisíce návštěvníků  a už 27. dubna se budete moct zúčastnit oslav jara i vy. Do Letního kina si můžete přijít poslechnout skupiny, jako jsou například MARPO & TroubleGang, oblíbená formace okolo Macháčka MIG21,  Ben Cristovao, Mirai, domácí oblíbence UDG, Vypsaná Fixa, O5 a Radeček aj.

Cena vstupenek 385 – 440 Kč.

 

Pardubický Majáles 17.  – 18. KVĚTNA 2019, CIHELNA PARDUBICE

V Pardubicích se můžete těšit hned na dva dny plné oblíbených českých kapel. Od pátka do soboty budete mít možnost vidět například Annu K, Davida Kollera, Jakuba Děkana, Mandrage, Marka Ztraceného, Prague Conspiracy, Mig 21, Vypsanou Fixu a mnoho dalších.

Se samotným Majálesem je spojena i After party, která se uskuteční v nově otevřeném klubu Trinity, kde bude hlavní hvězdou Dj Michael Burian.

Cena vstupenek na Majáles je 530 – 999 Kč. 

Majáles Ostrava 17. KVĚTNA 2019, SLEZSKOOSTRAVSKÝ HRAD

Majáles Ostrava, která se může pyšnit tím, že je největší studentskou akcí v Moravskoslezském kraji,  nabídne celkem 4 pódia, na kterých budete moci vidět kapely jako Poetika, John Wolfhooker, Mig 21, Ben Cristovao, legendární skáčkovou formaci Sto zvířata, aj. Nabídne také alternativnější kapely jako jsou Ventolin  nebo dvojici MALALATA, která vás svou hudbou přesune na Bálkán.

Cena vstupenek 250 Kč + 10 % administrativní poplatek.

Mohlo by Vás zajímat

zavřít