Metalové hvězdy Within Temptation dorazí na festival Ostrava v plamenech

Vydáno 23.11.2015 | autor: redakce

Mezinárodní rockový festival Ostrava v plamenech  pokračuje svým třetím ročníkem v obvyklém prázdninovém termínu. První srpnová sobota tentokrát vychází na 6.srpna. Už nyní hlásí jedno hvězdné jméno: z Nizozemska dorazí Within Temptation.

Metalové hvězdy Within Temptation dorazí na festival Ostrava v plamenech Within Temptation dorazí na festival Ostrava v plamenech

Přesně v duchu předchozích dvou ročníků pokračují organizátoři v zavedeném modelu – 7 kapel, z nichž každá představí svůj koncertní program v plné délce, tedy žádná obligátní festivalová best of. Loňská účast více než 4.000 fanoušků nejen z celého Česka, ale také ze Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska a Něměcka opět potvrdila, že rockový open air festival má v Ostravě své místo.

Ostrava v plamenech viděla Stratovarius, Freedom Call nebo Citron

První potvrzenou kapelou je nizozemská symfonicko–metalová kapela sdružená kolem krásné Sharon den Adel - Within Temptation. Aktuální album Hydra jim vyšlo loni. Okamžitě se vyšvihlo mezi nejprodávanější tituly v mnoha zemích, v Česku dosáhlo až na první místo žebříčku. 

Koncerty Within Temptation jsou známé nejen fantastickou muzikou, ale také skvělou vizuální show, kterou ve své kompletní podobě přivezou také do Ostravy.

Vstupenky jsou v prodeji v limitované edici 1 000 kusů za 590 korun. Cena platí pouze do vyprodání. K dostání budou na www.ostravavplamenech.cz a v Infostánku OC Futurum na Novinářské ulici v Ostravě - Mariánských horách.

tz, jm

zavřít