AUDIO: Depeche Mode se v novém singlu ptají po revoluci

Vydáno 03.02.2017 | autor: redakce

První singl z nové studiovky Depeche Mode se jmenuje Where's The Revolution. Celé album Spirit bude dostupné 17. března, 24. května zazní naživo na koncertě v pražském Edenu. 

AUDIO: Depeche Mode se v novém singlu ptají po revoluci Depeche Mode se v novém singlu ptají po revoluci

Singl je podle očekávání temný a naléhavý, jak kapela avizovala už na loňské tiskové konferenci v Miláně, do jejich hudby se odrazilo jejich současné vnímání světa. Spirit je první nahrávkou, na které Depeche Mode spolupracovali s producentem Jamesem Fordem ze Simian Mobile Disco (Foals, Florence And The Machine, Arctic Monkeys), a stane se tak následovníkem alba Delta Machine z roku 2013. 

Britští Depeche Mode přivezou po třech letech do Prahy své hity. A taky novou desku

Depeche Mode podpoří vydání alba rozsáhlým světovým turné, kde dají novým i celoživotním fanouškům další šanci zažít legendární živé vystoupení kapely. První část Global Spirit Tour uvidí více než 1,5 miliónu fanoušků na třiceti čtyřech koncertech v jednadvaceti zemích napříč celou Evropou.

vložte odkaz, text nemažte

Kapela nevynechá ani Českou republiku, živě se představí 24. května v Eden Aréně. Po skončení evropské části turné se Depeche Mode v létě přesunou do Severní a Jižní Ameriky, kde bude turné pokračovat.

Témata: Depeche Mode, Spirit, Where's The Revolution, Eden

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít