AUDIO: Johny Rainbow z Light And Love zremixoval hit Hell.o od Lenny. Poslechněte si výsledek

Vydáno 20.03.2017 | autor: redakce

Lenny uspořádala mezi mladými producenty soutěž o nejlepší remix hitu Hell.o. Poslechněte si, jak zní vítězná verze od mladého hudebníka, který je se svou skupinou nominovaný na Objev roku v Cenách Anděl.

AUDIO: Johny Rainbow z Light And Love zremixoval hit Hell.o od Lenny. Poslechněte si výsledek Lenny slaví s hitem Hell.o úspěch i v Itálii. Foto: Matúš Tóth

Lenny, jež se svým debutovým albem Hearts posbírala nejvíc nominací v letošních Cenách Anděl (album roku, zpěvačka roku, píseň a videoklip roku), už za pár dní ukončí své druhé turné po ČR. Na poslední zastávky v Klatovech a Táboře ještě pár vstupenek zbývá. Vedle toho vyhlásila soutěž o nejlepší remix zatím svého největšího hitu Hell.o, do které se pod přezdívkou Johny Rainbow přihlásil i talentovaný Honza Balcárek ze skupiny Light And Love. Ta je rovněž nominovaná v Cenách Anděl, a to v kategorii Objev roku. 

Nominace na Ceny Anděl: Čtyři šance má Lenny, vyhrát mohou i Prago Union, Priessnitz, Jelen nebo Thom Artway

"Smyslem soutěže bylo vybrat nejlepší remix Hell.o od lidí, kteří o to budou mít skutečný zájem a budou do práce kreativně zapálení. Hrozně moc mě bavila představa toho, že někde venku jsou mladí šikovní lidé, kteří by si chtěli podobnou práci vyzkoušeta stačilo dát jim tu příležitost. Johny mě zaujal na první dobrou a doufám, že se bude jeho verze písně líbit i mým fanouškům," říká Lenny.

vložte odkaz, text nemažte

Autorská skladba Hell.o z alba Hearts je oblíbeným hitem nejen v České republice, ale slaví úspěch i v Itálii, kde se několik týdnů držela v žebříčku v TOP 10 v nejposlouchanějších italských rádiích. Videoklip má již přes tři miliony zhlédnutí na YouTube a Lenny skladbu představila také naživo v jedné z nejoblíbenějších a nejsledovanějších italských talk show Che Tempo Che Fa. V té se v minulosti objevili např. Adele či U2.

FANOUŠCI USLYŠÍ HNED ČTYŘI REMIXY

Vítězem se nakonec stal Honza Balcárek z dua Light And Love, který vystupuje pod přezdívkou Johny Rainbow. A v minulosti zremixoval např. skladbu Srdcebeat kapely Kryštof.

"Nejsem moc příznivcem soutěží, ale možnost zremixovat Hell.o od Lenny mě nadchla. Ta píseň je skvělá a cítil jsem, že mě to bude bavit, což je pro mě vždycky nejdůležitější. Z vítězství mám samozřejmě radost a doufám že se bude remix líbit!" říká mladý muzikant.Vedle remixu od Johny Rainbow Lenny dala příležitost i dalším mladým producentům, mezi něž patří projekt Zayday a producenti Lukas Landa a Morgian. Remix skladby Hell.o ve čtyřech různých verzích vyjde digitálně, a to celosvětově, již za několik týdnů.

tz, jm

Témata: Lenny, Johny Rainbow, Light And Love, remix, Anděl

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít