PREMIÉRA: Michal Pelant představuje své EP, text k singlu Ráno napsal Michal Ambrož

Vydáno 28.02.2017 | autor: redakce

Michal Pelant se po chváleném debutu Na Hraně (2014) vrací s eponymním EP. Kytarista známý díky spolupracím s výraznými jmény naší hudební scény přichází s novým autorským materiálem. Nové skladby představí coby host turné Michala Ambrože a Hudby Praha.

PREMIÉRA: Michal Pelant představuje své EP, text k singlu Ráno napsal Michal Ambrož Michal Pelant představuje své EP, text k singlu Ráno napsal Michal Ambrož

Čtyřpísňové EP vychází postupně po jednotlivých skladbách, jeho název je jednoduše Michal Pelant EP. Jako první představil Pelant song Liana, pro který nahrál bicí David Koller, text následujícího singlu Tajný kódy si vzal na starost Márdi z Vypsané fiXy, bicí nahrál opět David Koller.

Michal Pelant interview: Davida Kollera beru jako parťáka, ne inspiraci

Poslední v řadě je skladba Ráno, pro kterou napsal text Michal Ambrož. Pelant vyrazí se svou kapelou již brzy na turné, kde bude hostem Hudby Praha. Nejde o náhodu, kytarista je totiž pevnou součástí nové sestavy kolem Michala Ambrože. V rámci něj se představí 18. dubna v Lucerna Music Baru.

vložte odkaz, text nemažte

EP obsahuje celkem tři úplně nové skladby - Liana, Tajný Kódy a Ráno. Společně s nimi vychází také píseň Mezi Psem a Vlkem, kterou Michal Pelant vydal s videoklipem již před rokem. V něm si zahrál komik Lukáš Pavlásek, o text se postaral Ondřej Ládek alias Xindl X. Text ke skladbě Liana připravila Mirka Ábelová, ta stojí autorsky také za texty písní Michala Pelanta na albu ČeskosLOVEnsko.

Témata: Michal Pelant, David Koller, Hudba Praha, Vypsaná Fixa

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít