BIZÁR TÝDNE: Je čas udělat pá pá. Šílenci Die Antwoord vyhlížejí konec

Vydáno 25.03.2020 | autor: redakce

Jedna z nejbizarnějších kapel populární hudby vydává svou finální desku. Die Antwoord končí, obscénní lunapark zavírá a čeká ho poslední turné. House of Zef je poslední kapitolou hudební apokalypsy.

BIZÁR TÝDNE: Je čas udělat pá pá. Šílenci Die Antwoord vyhlížejí konec BIZÁR TÝDNE: Je čas udělat pá pá. Šílenci Die Antwoord vyhlížejí konec

Vybuchuje policejní auto, Yolandi naskakuje do smykujícího bouráku. V dalším záběru už sedí v růžové péřovce na obřích reprobednách, slunce žhne, přichází Ninja a začíná hořet. Když ho štáb dokropí hasícím přístrojem, se smíchem odchází.

NAŽIVO: Die Antwoord jsou totální úlet!

V dalším prostřihu jsme svědky pouličního přepadení v Kapském městě, načež začne jihoafrická rapperka tančit s modrým hadem místo penisu. Nakonec se dostáváme do vesmíru. Tak nějak vypadá krátký sestřih z videí, která Die Antwoord plánují vydat z desky House of Zef.

To je pátým a tudíž o posledním albem kvarteta z Kapského města. Hlavní postava kapely, rapper Ninja, už před deseti lety vyměřit kapele osud na pět alb. Ninja a Yolandi Visser se nyní hodlají intenzivněji věnovat filmu a výtvarnému umění. Vzhledem k tomu, že jejich koncept neustálého šokování se v hudbě již vyčerpal, máme se asi na co těšit.

red

Témata: Die Antwoord

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít