Bizár týdne: Po vzoru Petry Kvitové má svou oslavnou píseň také Karolína Plíšková

Vydáno 29.01.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Zdá se, že české tenistky nedají mužům spát. Po písni o Petře Kvitové je tu další oslavný song, který tentokrát vzývá do nebe Karolínu Plíškovou. Bude mít skladba Felixe Telekeho stejný úspěch jako ta Rudy z Ostravy?

Bizár týdne: Po vzoru Petry Kvitové má svou oslavnou píseň také Karolína Plíšková Bizár týdne: Po vzoru Petry Kvitové má svou oslavnou píseň také Karolína Plíšková

"A tak chtěl bych být blízkou osobou, jít s tebou tam, kam ani trenéři nemohou, a dřív, než dohoří svíčky, nasypu ti do postele míčky, Karolíno," zní refrén songu s názvem Karolína o tenistce Plíškové, která minulý týden postoupila po senzační výhře nad Serenou Williams až do semifinále grandslamového Australian Open. Tam její cestu turnajem ukončila budoucí vítězka Naomi Ósako z Japonska.

VIDEO: Michal David a Lucie Vondráčková vzdávají hold Kvitové. Chudák Petra!

Skladbu Felixe Telekeho, která je plná dvojsmyslů, si za měsíc od jejího vydání poslechlo více než 140 tisíc lidí. Zda se však dostala až ke Karolíně Plíškové, zůstává otázkou.

Není to poprvé, kdy někdo české tenisové hvězdě věnoval píseň. Před lety na sebe upozornil Ruda z Ostravy ódou na Petru Kvitovou, pro kterou záhy nazpívali song také Michal David s Lucií Vondráčkovou. Svou skladbu má rovněž Tomáš Berdych, pobavil i Jaromír Nohavica, který si utahoval z Lendla a McEnroa.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Felix Teleke, Ruda z Ostravy, Michal David, Lucie Vondráčková, Jaromír Nohavica

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít