BIZÁR TÝDNE: Podpořte metalový singl Davida Hasselhoffa

Vydáno 04.11.2020 | autor: redakce

Americký herec a zpěvák David Hasselhoff oznámil, že pracuje na metalové skladbě. Producentské duo CueStack slibuje, že ukáže světu Hasselhoffovu temnou stránku.

BIZÁR TÝDNE: Podpořte metalový singl Davida Hasselhoffa BIZÁR TÝDNE: Podpořte metalový singl Davida Hasselhoffa

„Jmenuji se David Hasselhoff a načítám nový song jménem Through The Night,“ oznámil plážově akční hrdina ze seriálů Knight Rider a Pobřežní hlídka, které se na začátku 90. let staly v Československu symbolem kvalitní televizní zábavy.

LIVE: Green Day neměli šanci, čtvrtý den Nova Rocku si pro sebe ukradl David Hasselhoff

Hasselhoff se už na začátku roku 2019 nechal slyšet, že „dělá na pár heavymetalových skladbách”, které vyjdou na plánovaném albu. Nyní jeho slova nabrala konkrétnějších kontur, když rakouské producentské duo CueStack oznámilo, že pracují na písni a videoklipu, který popsali jako „retro dystopické sci-fi“. O celém projektu vznikne také dokumentární snímek.

O podporu projektu žádají skrze crowdungingovou kampaň na webu Kickstarter, na kterém mohou fanoušci kromě singlu v digitální podobě získat také zmíněný dokument nebo limitovanou edici upomínkových předmětů.

David Hasselhoff se těší velké popularitě v Německu, kde se stal jedním ze symbolů pádu komunismu. V roce 1989 zazpíval u rozpadající se Berlínské zdi šestákový hit Looking for the Freedom v blikající kožené bundě a šále s motivem klaviatury.

„Jen si představte, jaké by to bylo, kdybyste mohli říct, že David Hasselhoff natočil metalovou píseň a částečně se tak stalo i díky mně,“ ptají se CueStack v závěru propagačního videa. Ano, to je správná otázka - jaký by to asi byl pocit?

red, foto: kickstarter.com
Témata: David Hasselhoff, CueStack, metal

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít