Bizár týdne: Porotci soutěže The Voice Česko Slovensko si se společným songem moc práce nedali

Vydáno 19.02.2019 | autor: Andrea Štipčáková

The Voice Česko Slovensko už se naplno rozběhl. Pouhý týden po odvysílání premiérového dílu tady máme první bizár této show. Opravdu se dá společným songem koučů nazvat medley profláklých, několik let starých písní, které dohromady nedávají smysl?

Bizár týdne: Porotci soutěže The Voice Česko Slovensko si se společným songem moc práce nedali Bizár týdne: Porotci soutěže The Voice Česko Slovensko si se společným songem moc práce nedali

Od pěveckých hvězd Vojty Dyka, Jany Kirschner, Pepy Vojtka a Kaliho diváci u televizních obrazovek čekali asi trochu víc. Od spuštění show se na kouče (snad jen s výjimkou Vojtka) valí kritika ze všech stran.

Bizár týdne: Roger Federer a spol. si střihli hit Hard To Say I'm Sorry

A ke změně názorů fanoušků tohoto televizního pořadu zřejmě nepomůže ani společný song koučů. Místo toho, aby čtveřice přišla se zcela novou, originální písní, vsadil každý její člen na jeden ze svých největších hitů.

Zatímco Kali se pustil do Pamätáš, Jana Kirscher si vybrala dvacet let starou píseň Modrá. Vojta Dyk sice Pohodu zazpíval s bravurou, rockovější verze Vojtka však písničce sedí o něco lépe. A pak tu máme Tepláky - škoda, že Dyk nevsadil na některou ze svých novějších skladeb, jeho tvorba se od dob Nightwork přece jen posunula dál a on píše mnohem zajímavější věci.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Hlas Československa, Jana Kirschner, Kali, Josef Vojtek, Vojta Dyk

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít