Iron Maiden představují nový singl s animovanou inkarnací v 3D podobě

Vydáno 17.07.2021 | autor: redakce

Skupina Iron Maiden zveřejnila nový singl. Skladba The Writing On The Wall je první novinkou metalové legendy po šestileté pauze. V animovaném videu kapela navíc představuje nejnovější Eddieho inkarnaci v 3D podobě.

Iron Maiden představují nový singl s animovanou inkarnací v 3D podobě Iron Maiden představují nový singl s animovanou inkarnací v 3D podobě

Skladbu The Writing On The Wall společně napsali kytarista Adrian Smith a zpěvák Bruce Dickinson, o produkci se postarali Steve Harris a Kevin Shirley, jenž s Iron Maiden točil například alba The Final Frontier, The Book Of Souls, Dance Of Death, A Matter Of Life And Death nebo Brave New World.

RECENZE: Živák Iron Maiden je balzámem na koncertní půst

Koncept videa vytvořil Bruce Dickinson, realizace se následně ujali dva bývalí manažeři studia Pixar a dlouholetí fanoušci skupiny Mark Andrews a Andrew Gordon. Oba za sebou mají padesát let zkušeností s animacemi, podíleli se na filmech jako Úžasňákovi, Hledá se Nemo, Příšerky s.r.o. či Ratatouille. Jejich partnerem při tvorbě klipu se stalo londýnské animační studio BlinkInk.

Sci-fi video zavede diváka do dystopického světa zničeného suchem a znečištěným ovzduším, kterému vládne elitní třída a připravuje večírek. Mezitím svolává záhadná postava Four Bikers of the Apocalypse do pouště, kde už si hoduje upír na mladých lidech.

red, foto: promo Iron Maiden
Témata: Iron Maiden, Bruce Dickinson, The Writing On The Wall, videoklip

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít