TOP 6 videoklipů týdne: David Deyl přezpíval hit The One And Only, Kesha oddala lesbický pár

Vydáno 17.04.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Ve výběru nejlepších klipů týdne se nám objevilo pouze jedno české jméno. Je jím David Deyl, který se rozhodl přezpívat skladbu The One and Only. Ze zahraničí nám své kousky představuje například Jason Derulo, jehož skladbu budeme díky fotbalovému šampionátu brzy slýchat úplně všude. J Balvin stejně jako Kesha podporují LGBT komunitu, ZAYN vypráví svůj romantický příběh a Florence and The Machine berou dech. 

TOP 6 videoklipů týdne: David Deyl přezpíval hit The One And Only, Kesha oddala lesbický pár TOP 6 videoklipů týdne: David Deyl přezpíval hit The One And Only, Kesha oddala lesbický pár


Jason Derulo
představuje hymnu Mistrovství světa ve fotbale 2018

Mistrovství světa ve fotbale se blíží mílovými kroky. Vědom si toho je také Jason Derulo, kterého si oficiální sponzor Coca-Cola vybral k nazpívání letošní hymny. Písničku Colors představil zpěvák už na začátku dubna a teď vypustil také klip. Kvůli videu cestoval až do rodné vlasti svých rodičů - na Haiti. Scény z fotbalového hřiště obklopeného vlajkami zemí účastnících se mistrovského turnaje však natočil ve městě Little Haiti, které se nachází nedaleko Miami.

J Balvin v novince podporuje LGBT komunitu

J Balvin představuje singl Ambiviente, který má potenciál stát se hitem léta. K písni natočil také klip, který se snad nedá nazvat jinak než jako pohodový. Je v něm totiž vše, co by takové video mělo obsahovat - krásné ženy, slunce a nekonečná pláž. Klip má však mnohem hlubší podtext. Svým vizuálem podporuje LGBT komunitu, tedy skupinu lidí s odlišnou orientací. Historicky jde zároveň prý o vůbec první video reggae umělce, které se zabývá podobnou problematikou. Za pět dní získalo patnáct milionů přehrání. 

David Deyl představil cover písně The One and Only

V aktuálním přehledu klipů z uplynulého týdne máme pouze jediného českého zástupce. Je jím David Deyl, který se po písni Ave Maria rozhodl přezpívat jediný hit Chesneyho Hawkese The One and Only. Song ve spolupráci s dalšími umělci upravil do stylu classical crossover, k natáčení klipu pak přizval také své fanoušky. Výsledkem je jednoduché video s hlubokým příběhem laděné do bílé barvy.

V Mostě nadělovali Kryštof, Ewa Farna a David Deyl

Zayn představuje romantický příběh s pokračováním

Další povedený kousek britského zpěváka s pákistánskými kořeny boří hitparády. Elegantní klip plný napětí vás vtáhne do děje a nepustí. Skladba Let Me je věnovaná nádherné ženě, do které se Zyan zamiloval. V cestě mu stojí jen postarší muž, pravděpodobně majitel nočního klubu, pro kterého musí Zayn vykonat nekalou práci. Přímo uprostřed parketu pak nastane rvačka jako z amerického trháku. Zayn složí všechny bodyguardy na zem a spolu s krásnou neznámou dívkou tak můžou společně odjet. Tento příběh bude mít pokračování, nechme se proto překvapit.

  

Kesha v Las Vegas oddává lesbický pár

Mohlo by se na první pohled zdát, že se jedná o klasický výstřelek. U Keshy jsme zvyklí na mnohé, tento klip má však daleko větší přesah a je brán s velkou pokorou. V průběhu skladby I Need a Woman to Love totiž popisuje, jak na jednom svém koncertě poznala Lindsay a Dani. Krásný pár, který zpěvačku požádal, zda by je mohla v Las Vegas oddat. To se 26. března opravdu stalo a dámy tak stvrdily svou lásku na výročí prvního uzavření stejnopohlavního sňatku ve Spojených státech.

 

Florence and The Machine v černobílé

Nová skladba Sky Full Of Song působí zprvu dost prostě. Jednatřicetiletá rodačka z anglického Camberwell Florence Welch zpívá pouze a cappella. Postupně se k ní přidávají hlasy a basová kytara. Prosí, abychom ji vzali zpátky na zem, jelikož je příliš unavená, a opustili ji, pokud leží. Emotivní skladba víc nepotřebuje. Ani expresivní klip plný barev či velký orchestr. Florence je pouze a jen jedna a taková poloha jí sluší nejvíc.

Text: Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková 

Témata: KeshaJason DeruloZaynDavid Deyl, J Balvin, Florence and The Machine 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít