TOP 6 videoklipů týdne: The.Switch pohřbili zpěváka, Kapitán Demo parkuje uprostřed magistrály

Vydáno 17.07.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Co se týče klipů, byl minulý týden na naší scéně bohatý. Tvrdě rockoví The.Switch prověřili trpělivost svého frontmana, Wohnout natočili celý klip na speciální kameru, mladá parta Brixtn zase měla při natáčení pocit, že se proti ní snad všechno spiklo. Přispěli i Kapitán Demo a ze zahraničí Mike Shinoda nebo Myléne Farmer s LP

TOP 6 videoklipů týdne: The.Switch pohřbili zpěváka, Kapitán Demo parkuje uprostřed magistrály TOP 6 videoklipů týdne: The.Switch "pohřbili" zpěváka, Kapitán Demo parkuje na invalidech


The.Switch
nechali zpěváka zahrabrat do hlíny

Natáčení klipu si zpěvák Štěpán určitě užil. Koho by nebavilo být zahrabaný v hlíně, když kolem vás lezou hadi, brouci a housenky. Klobouk dolů před jeho trpělivostí. “Pro mě je písnička Dávám vždy jedním z vrcholů našeho setu. Ten refrén má v živém podání tak neuvěřitelnou sílu, že mi skoro pokaždé běhá mráz po zádech," dodává ke skladbě kytarista Michal "Majkláč" Novák. O režii klipu se postaral Jakub Mahdal.

 
Wohnout představuje další pecku z chystaného alba

Wohnout zveřejnili další singl z připravovaného alba. To se bude křtít letos v listopadu (konkrétně 16. 11.) ve Velké Lucerně. Záběry do klipu sbíral režisér Honza Písařík skoro dva měsíce, speciální helmu s kamerou dostali na hlavu třeba Patrik Hezucký, Tereza Tobiášová, Sabina Křováková nebo bikerová legenda Michal Maroši. 

 


Brixtn nakonec zlomili svoje prokletí Žižkovské věže

Mladá parta Brixtn natočila klip v hodně oblíbené pražské lokaci, a to na Žižkovské věži. Den před natáčením jim vypadla herečka hlavní role, naštěstí se jim podařilo na poslední chvíli sehnat jinou, která se úkolu zhostila víc než dobře. V den natáčení odpadla i jedna z hlavních lokací a kvůli tomu se některé záběry musely ještě dotáčet později. Počasí dalo režisérovi Matyáši Antalovi taky zabrat, protože potřebovali perfektní západ slunce bez mraků. Všechno ale naštěstí dobře dopadlo a vy se můžete podívat na výsledek. 

Myléne Farmer a LP nahrály francouzsko-americký duet

Francouzka Myléne Farmer se spojila se svou americkou kolegyní LP a společně nahrály duet s názvem N'oublie pas. Klip k němu se vydaly natáčet na Island, jehož příroda hraje ve videu prim. Mlha a černá pláž pak skvěle dokreslují nejen atmosféru skladby, ale také samotného příběhu. V něm Myléne vzpomíná na své setkání s LP, která je ve videu po smrti.

Mike Shinoda vzpomíná na Chestera Benningtona

Mike ShinodaLinkin Park vydal před necelým měsícem své sólové album Post Traumatic, které je jakousi jeho osobní zpovědí. V mnoha písních vzpomíná na svého zesnulého přítele a frontmana skupiny Chestera Benningtona. Součástí alba je také song Promises I Can't Keep, jenž se od těch předešlých přece jen trochu liší. Oproti většině ostatních totiž působí o něco pozitivněji. Stejně je laděné také video, v němž si Shinoda užívá zábavy na pláži. I přesto lze v klipu zaznamenat určitou nostalgii, i v této skladbě si totiž Mike vzpomene na Chestera.

Kapitán Demo parkuje uprostřed magistrály

Producent Jiří Burian, respektive jeho alter ego Kapitán Demo, přichází s videem k písni Machoparking, na které se podíleli také Givi Kross a ProGram. Rapper ve svém novém klipu parkuje uprostřed magistrály a opravuje své auto. Kromě toho dělá rozhovor s Danielou Drtinovou, moderátorkou DVTV, která se objeví v úvodu videa. Jde o první singl Kapitána Dema z jeho chystaného alba Mládí v trapu.

text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: WohnoutThe SwitchBrixtnLP, Mike ShinodaKapitán Demo

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít