TOP 7 videoklipů týdne: Marek Ztracený nahrál titulní singl k filmu Gump, Aneta Langerová láká na nové album a Žanet zve do světa barev

Vydáno 19.11.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Premiéra filmu Gump musela být kvůli koronavirovým opatřením odložena, to ale nebrání tomu, aby fanouškům čtyřnohého mazlíčka nemohla být alespoň představena titulní skladba. Singl Vítr do plachet napsal Marek Ztracený a v jeho videoklipu si zahrál Bolek Polívka. Novinka Žanet má navodit pozitivní náladu, Bert & Friends zase zvou na rodinnou oslavu. Z Ostravy se ozývá s novinkou kapela FiHa, Corpulent Provocateur opět vsadili na netradiční vizuál a Aneta Langerová láká na připravované album. Ze zahraničí posílá novinku Billie Eilish.

TOP 7 videoklipů týdne: Marek Ztracený nahrál titulní singl k filmu Gump, Aneta Langerová láká na nové album a Žanet zve do světa barev TOP 7 videoklipů týdne: Marek Ztracený nahrál titulní singl k filmu Gump, Aneta Langerová láká na nové album a Žanet zve do světa barev


Marek Ztracený
nazpíval titulní píseň k filmu Gump

Kniha Gump – pes, který naučil lidi žít, co dočkala filmového zpracování. V premiéře se snímek představí až na jaro 2021, ukázky z něj je však možné spatřit už nyní ve videoklipu Marka Ztraceného. Jeho Vítr do plachet se totiž stal ústřední písní k filmu. „Je o naději, o tom, že i když vás život někdy srazí na zem a připraví různé zkoušky, tak vždy stojí za to se zvednout a bojovat,“ napsal o skladbě Ztracený na svých sociálních sítích.

Příběh českého hitu: Marek Ztracený - Naše cesty

Žanet zve do světa abstrakce a barev

Žanet uvádí svou snovou novinku nazvanou Bezesmyslu. V dnešní pochmurné a deprimující době má navodit dobrou a pozitivní náladu. Nezaměnitelný hlas Žanet a hravé texty vtáhnou do světa plného barev a abstrakce. Její tvorba je mixem kytarového popu a 70´psychedelie. Na jaře zpěvačka plánuje vydat debutové EP. Klip natočil Michal Havlíček. 

Bert & Friends zvou na rodinnou oslavu

Za hranici všedních dní a videoklipů vás vezme Bert & Friends. Setkání po letech s těmi nejbližšími, kteří jsou pravým zrcadlem vás samých, to je prostě radost. Režie se ujal Pavel Borovička.

Kapela FiHa má tajemnou Victorii

Ostravská pop-rocková skupina FiHa vydá koncem listopadu nové album You And Me And Victoria. Poutá na něj novým singlem Victoria a jeho videoklipem. Klip byl natočený přímo kapelou. Je Victoria o konkrétní dívce? To kapela nechce prozradit a volí spíše variantu zahalit ji tajemstvím jako správnou Victorii Secret. 

Aneta Langerová láká na novou desku

Za pouhý týden představí Aneta Langerová novou desku Dvě slunce, na kterou nyní láká videoklipem ke stejnojmenné titulní skladbě. Píseň vypráví o hledání odvahy vyjít z úkrytu a její vizuál navazuje na dříve vydaný klip Bílý den. Natáčel se totiž ve stejných kulisách jako ten aktuální.

Aneta Langerová rozzářila předvánoční Český Krumlov

Billie Eilish sama v prázdném obchoďáku

S novinkou Therefore I Am se hlásí i Billie Eilish. V singlu, který sama nazvala drzým, naráží na předchozí komentáře o své postavě, o níž se v poslední době hojně diskutovalo. Videoklip natočila v prázdném nákupním centru, v němž prováděla, co se jí zlíbilo.

Corpulent Provocateur nabízí novinku Test

Zajímalo vás někdy, co se stane, když zmáčknete tajemné tlačítko? Na to vám singlem Test možná odpoví Corpulent Provocateur, kteří spolu s písní vydávají i videoklip, během jehož natáčení využili netradiční techniku. "Desítky hodin příprav, konzultací, testů a dva dny dost intenzivního točení, kde tekly nervy doslova proudem," říká o tvobě vizuálu formace.

Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: Bert & Friends, Žanet, FiHa, Marek Ztracený, Aneta Langerová, Corpulent Provocateur, Billie Eilish

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít