TOP 8 videoklipů týdne: Barbora Poláková je Po válce, Ed Sheeran si užívá na lyžích a Lake Malawi v Paříži

Vydáno 14.11.2017 | autor: redakce

Osmička nejzajímavějších klipů týdne nás tentokrát zavede do různých koutů světa. Albert Černý z Lake Malawi se vypravil se svou dívkou do Paříže, Ed Sheeran si užíval romantiku v zasněženém Rakousku a Jennifer Lopez to pořádně roztočila v newyorském metru.

TOP 8 videoklipů týdne: Barbora Poláková je Po válce, Ed Sheeran si užívá na lyžích a Lake Malawi v Paříži TOP 8 videoklipů týdne: Barbora Poláková je Po válce, Ed Sheeran si užívá na lyžích a Lake Malawi v Paříži


BARBORA POLÁKOVÁ ZPÍVÁ POZPÁTKU

Po válce, tak se jmenuje nový singl Barbory Polákové. Ta se vždy ve svých skladbách vyjadřovala optimisticky, humorně, někdy až sarkasticky. Skladba Po válce je však naprostý opak. Válka je totiž metaforou pro těžký rozchod. Pochmurné náladě textu přizpůsobili režiséři Jakub Machala a Jan Bártek i tajemný klip. Barbora v něm zpívá na opuštěné louce, před zrcadlem si stříhá vlasy a pálí knihu. V lese je udělaný improvizovaný byt, kde Barbora trhá fotku s bývalým přítelem. Celý fór však spočívá v tom, že se klip odehrává pozpátku. Tedy konec příběhu známe již na začátku a můžeme se jen domnívat, co je zápletkou a důvodem. 

VIDEO: Animovaná Barbora Poláková má na zádech krosnu. Nový klip připravil japonský režisér

HARRY STYLES ROZPOUTAL DORTÍKOVOU BITVU 

Další klip z debutové desky Harryho Stylese, tentokrát k singlu Kiwi, je venku. Klip začíná větou "Žádné děti ani zvířata nebyla při natáčení zraněna". S očekáváním čekáme, co tak nebezpečného se může stát, až nám po chvíli dojde, že se jedná o vážnou dortíkovou bitvu v tělocviče základní školy. V klipu se objeví i herečka Beau Gadsdon, která v boji ztvárňuje miniaturu Harryho. Ten na poslední chvíli přijde, přidává se do boje a na pomoc si přivede několik malých štěňat. Celý klip končí třídní fotkou, na které se potutelně usmívá mezi dortíky zamazanými dětmi.  

LAKE MALAWI SE VYDALI DO PAŘÍŽE 

Další singl z alba Surrounded by Light kapely Lake Malawi nás zavede do ciziny. V minulosti jsem již mohli nahlédnout do zákulisí tropické dovolené na Madeiře u skladby Bottom Of The Jungle, nyní se přesouváme do francouzké metropole. Albert Černý se svou přítelkyní Barborou Podzimkovou v klipu vyrážejí na romantický trip a prožívají v něm jen ty nejkrásnější chvíle. Prochází se po Champs-Élysées, líbají pod Eiffelovkou, to rozněžní doslova každého. Černobílé provedení, detailní záběry krásné Barbory a jejich lásky. Troufneme si tvrdit, že na jejich místě by byl, při pohledu na klip, rád opravdu každý.

ED SHEERAN SI SE SVOU PERFEKTNÍ DÍVKOU UŽÍVÁ NA HORÁCH 

Dlouho očekávaný klip je zde. Skladbu Perfect známe již nějaký čas celou nazpaměť, ale na její vizuální podobu jsme si museli počkat. Ed vsadil na zimní pohodu. Na krásnou zasněženou přírodu a radovánky s ní spojené. Se svou perfektní dívkou společně lyžují, hrají v horské chatě na kytaru, jedí pizzu a dělají všechny ty romantické věci, které, my, ženy, chceme na horách prožít. Není se proto čemu divit, že klip sklízí velké úspěchy a za necelý týden má na kontě již 32 milionu zhlédnutí.  

JENNIFER LOPEZ TANČÍ V NEWYORSKÉM METRU

S roztančenou Amor, Amor, Amor přichází Jennifer Lopez, která skladbu nahrála s portorickým rapperem Wisinem. Klip zrežírovaný Jessy Terrero se natáčel v metru New Yorku. Oba zpěváci za sebou mají členy taneční skupiny World Of Dance a soupeří mezi sebou o to, která z nich je lepší. Osmačtyřicetiletá hudebnice se ve videu předvedla hned v několika odvážných modelech. Samotná píseň je nazpívaná ve španělštině a pochází z jejího v září vydaného alba Por Primera Vez.

LIVE: Jennifer Lopez se v Praze třpytila, ale příliš nezpívala

MARPO SPOLUPRACOVAL NA SINGLU KRUH S LENNY

Marpo láká na desku Dead Man Walking novým singlem Kruh, na kterým s ním spolupracovala třiadvacetiletá Lenny. Text vypráví o problémech ve vztahu, které se odráží i v samotném videu. Za doprovodu zpěvu interpretů se muž se ženou hádají v autě, následně se v dešti usmiřují, načež mezi nimi opět vznikne spor, který vyvrcholí v další hádku. Své připravované album pokřtí Marpo koncertem v O2 aréně, který se bude konat na jaře, 19. května.

BELLA THORNE PŘEMÝŠLÍ V NOVINCE LIAMA PAYNA O SVÉM VZTAHU

Bella Thorne má v posledních týdnech, co se natáčení klipů týče, napilno. Po vystoupení v novince Logana Paula si ji tentokrát přizval ke spolupráci Liam Payne. V novince Bedroom Floor si herečka zahrála dívku, která přemýšlí, jak se dál bude vyvíjet vztah s jejím přítelem. Neustále se hádají a usmiřují a ona vlastně vůbec neví, na čem s ním je. Když jej v závěru videa vidí na party flirtovat s jinou ženou, rozhodne se s ním nadobro skoncovat a hodí mu jeho šaty do bazénu.

CHINASKI SI NA NATÁČENÍ POZVALI VĚRNÉ FANYNKY

Jako svůj nový singl si Chinaski vybrali píseň Potkal jsem tě znovu po letech. Klip natáčel společně s kapelou v pražském Lucerna Music Baru "tým neohrožených žen", tedy výherkyně její facebookové soutěže. Video pojal režisér Adam Skála vzhledem k obsahu skladby jako zobrazení proměny příznivkyň Chinaski a natočil je stojící před plátnem, na kterém vidíme jejich deset let starou fotografií. Záběry někdy na první pohled nervózních dam prostříhal s pohledy na hrající kapelu.

text: Lucie Šimůnková, Andrea Štipčáková

Témata: Lake Malawi, Chinaski, Ed Sheeran, Jennifer Lopez, Liam Payne, Harry Styles, Barbora Poláková, Lenny, Marpo

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít