Top 8 videoklipů týdne: Voxel a jeho eM se našli, Kryštof opěvují Milana Baroše a Melodica zpívá o válce

Vydáno 08.09.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Písní My 2 jsme se našli zaujali Voxel s manželkou Marií na koncertech ještě před jejím oficiálním vydáním. Úsměvná skladba se nyní dočkala neméně povedeného videoklipu, v němž si střihli roli také Jindra Polák z kapely Jelen nebo Kuba Ryba. Novinku v podobě coveru vlastní písně si přichystala skupina Kryštof, která v ní opěvuje Milana Baroše. A nové videoklipy představili také Melodica, Barbora Poláková, Barbora Piešová, Naty Hrychová, DJ Khaled s rapperem Drakem a Christina Aguilera.

Top 8 videoklipů týdne: Voxel a jeho eM se našli, Kryštof opěvují Milana Baroše a Melodica zpívá o válce Top 8 videoklipů týdne: Voxel a jeho eM se našli, Kryštof opěvují Milana Baroše a Melodica zpívá o válce


Voxel
v úsměvném videoklipu

Po spolupráci s kapelou Čechomor vydává zpěvák Voxel také první oficiální duet se svou manželkou Maruškou. K chytlavé písni My 2 jsme se našli představila dvojice také úsměvný videoklip, v němž si kromě ní zahráli také Jindra Polák se svou rodinou, Kuba Ryba a Pokáč se svými manželkami nebo Michal Horák, jehož partnerku si ve snímku zahrála hudebníkova kytara. Páry si ve vizuálu vzájemně dělají naschvály a provokují se. O režii se postaral Ondřej Soukup, za scénářem pak stojí sám Voxel.

ANKETA #2: Plány na léto? Co chystají Jindra Polák, Voxel nebo Klára Vytisková?

Melodica obsadila Vondráčkovou se Šimůnkem a Gránským

Kapela Melodica se představuje v novém složení. Její nová píseň pojednává, jak už název vypovídá, o válce. Zamilovaný pár utíkající před nepřízní osudu si ve videoklipu k ní zahráli David Gránský s Lucií Vondráčkovou, roli jejich spojky pak na sebe vzal Mirek Šimůnek, který se kvůli dvojici Němcům obětoval. Vedle herců si roli ve vizuálu střihli také nadšenci z klubů vojenské historie.

Kryštof vzdali hold Milanu Barošovi

O členech kapely Kryštof, a zejména pak jejím frontmanovi Richardu Krajčovi, je známo, že jsou zatvrzelými příznivci fotbalového klubu Baník Ostrava. Jeho dlouholetým hráčem býval Milan Baroš, který před startem nové sezóny ukončil kariéru. Kapela se mu tak rozhodla vzdát hold coverem své písně Na viděnou. Nazvala jej dle českého fotbalisty, a rovnou k němu vydala také videoklip. Ten je v podstatě sestřihem Barošových hvězdných okamžiků.

LIVE: Kryštof nechali rozzářit Konopiště oceánem mobilů, Krajčo zpíval "po ostravsky" a přidal Gottův song Srdce nehasnou

Barbora Poláková natočila titulní skladbu k filmu Bábovky

Román Bábovky spisovatelky Radky Třeštíkové se v tuzemsku dočkal velkého úspěchu. Už 24. září spatří světlo světa také jeho filmová podoba, v níž si zahrála také zpěvačka Barbora Poláková. Ta ke snímku zároveň nahrála titulní skladbu PoloVina, v níž reflektuje emoční sítě a oboustranné viny a odpovědnosti, které protkávají vztahy filmových hrdinů. Klip zrežíroval Rudolf Havlík.

Barbora Poláková se svým živě přenášeným klipem na Instagramu sklízí uznání v zahraničí

Naty Hrychová není žádná Růženka

Zpěvačka Naty Hrychová na sebe upozornila před třemi měsíci duetem s Berenikou Kohoutovou. Nyní vydává sólovou novinku Nehledej Růženku, jejíž text napsal zpěvaččin otec. Ve videu k ní si zpěvačka prochází čtyřmi živly, které mají mimo jiné vyjadřovat její trnitou pěveckou cestu. Režíroval ho Jakub Janča.

Barbora Piešová představuje debut Dážď

Vítězka letošního ročníku Česko Slovensko hledá Superstar, Barbora Piešová, vydává debut s názvem Dážď. Píseň vznikla už během natáčení soutěže a jak již zpěvačka avizovala, brzy se její fanoušci mohou těšit i na další kousky. Do konce roku totiž plánuje vydat nové album. Během čekání na něj se mohou její příznivci podívat na videoklip ke zmíněné skladbě, který vznikl pod taktovkou režiséra Michala Lenharta u Kraľovanského jezera.

V klipu DJ Khaleda a Draka si zahrál Justin Bieber

Po singlu Greece vydávají DJ Khaled a rapper Drake další společný song. Ten pojmenovali Popstar a v jeho vizuálu si zahrál také zpěvák Justin Bieber. Menších rolí se pak ve videu dočkali také jeho manželka Hailey a manažer Scooter Braun. A jak se zdá, natáčení si všichni přítomní užívali.

Christina Aguilera vysílá do světa song Reflection

Ze zahraničí se hlásí i Christina Aguilera, která představila vizuál k písni Reflection. Ta se objeví ve filmu Mulan, a právě záběry z něj tvoří celý videoklip.

VIDEO: Christina Aguilera je zpět. Novinku Change věnovala obětem útoku v Orlandu

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Voxel, Melodica, Lucie Vondráčková, David Gránský, Kryštof, Barbora Poláková, Barbora Piešová, Naty Hrychová, DJ Khaled, Drake, Justin Bieber, Christina Aguilera

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít