VIDEO: Dymytry představili singl S nadějí. Klip natočili s pomocí fanoušků

Vydáno 13.02.2018 | autor: redakce

Rockeři Dymytry, kteří získali hned dvě nominace v anketě Žebřík, oslaví letos na jaře patnáct let své existence, a to skutečně ve velkém stylu. Oslavy proběhnou napříč celou Českou republikou a také ve slovenské Bratislavě. Vrcholem turné bude megakoncert s přiléhavým názvem Monstrum. Ten se uskuteční 23. března v pražské Malé sportovní hale, která hlásí vyprodáno.

VIDEO: Dymytry představili singl S nadějí. Klip natočili s pomocí fanoušků Dymytry vydali nový track S nadějí. K němu natočili klip se svými fanoušky

U příležitosti narozeninového turné připravili Dymytry novou píseň S nadějí. Při práci na singlu opět spojili síly s producentem René Ryparem, který autorsky stojí za hudbou nejen k řadě filmů, po jeho boku navíc vznikala skladba Sedmero krkavců, zánovní Iluze anebo třeba poslední deska Agronaut. Jejich vzájemná spolupráce navíc nebyla první ani poslední.

Jiří "Dymo" Urban (Dymytry) interview: Rozhodli jsme se udělat show, kterou u nás fanoušci ještě neviděli

V singlu hostuje i violoncellistka Terezie Kovalová. Formace k němu navíc připravila videoklip, který natočila se svými fanoušky. Text písničky jim posloužil jako storyboard.

Kapelník Jiří Dymo Urban k singlu řekl: "slavíme patnáct let, chtěli jsme pro naše fans připravit něco fakt extra. Patnáct let je zároveň docela silný a významný číslo, patnáct let s naší skvělou a věrnou Dymytry rodinou, patnáct let se stovkami a tisíci lidmi," prozradil. 

"Každý je jiný, ale něco máme všichni společné, samozřejmě lásku k muzice, ale taky to, že všichni potřebujeme naději. Sílu... O tom je náš nový singl. Tentokrát to bude trochu jiný kafe, trochu víc citová věc," dodal.

Lístky na všechny koncerty turné je možné zakoupit v síti Ticketstream nebo v aplikaci Dymytry pro chytrá zařízení za pomocí pár kliků v sekci koncerty. Více informací na www.dymytry.cz.

Foto a text: Nicola Bernard

Témata: Dymytry, S nadějí, Monstrum

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít