VIDEOPREMIÉRA: Dymytry představují nový klip s mistryní světa v boxu

Vydáno 15.09.2019 | autor: redakce

Po čtyřech letech dokončují Dymytry novou desku s názvem Revolter a k ní chystají několik megakoncertů. Revolter vychází 7. října a má podle kapelníka Jiřího Urbana představovat to nejlepší, co v kapele je. "Věřím, že ukojíme nejen naše metaluchtivé fanoušky, ale také ty, ktečí si oblíbili naši modernější a elektronickou tvář."

VIDEOPREMIÉRA: Dymytry představují nový klip s mistryní světa v boxu VIDEOPREMIÉRA: Dymytry představují nový klip s mistryní světa v boxu

Produkce alba se ujal slavný Kristian Kohle Kohlmannslehner, který stojí za deskami světových rockových kapel, jako jsou Powerwolf, Aborted, Eskimo Callboy nebo Hamatom. Díky němu snese Revolter porovnání se světem jak aranžérsky, tak zvukově.

Dymytry zavítali S nadějí do Plzně. Na monstrózním open airu vystoupili také Cocotte Minute a němečtí Hämatom

Nové album předznamenává singl a klip Zůstaň stejná. Scénaře i režie filmového ztvárnění se zhostil Zbyněk Raušer. Hlavní role se ujala Andělská pěst, vlastním jménem Fabiana Bytygi, mistryně světa organizace WBC.

Dymytry podruhé slavili patnáctiny. Ve Foru Karlín obdrželi dvě Zlaté desky

Postupným zveřejňováním zbývajících tří klipů k desce chce dát kapela fanouškům možnost vychutnat si písně i obrazově a zkrátit jim tím čekání na nadcházející společné turné se skupinou Trautenberk.

Podzimní Revolter Tour začíná 26. října v hale Výstaviště v Českých Budějovicích. Během podzimu Dymytry navštíví celkem třináct hal a velkých kulturních domů. Vrcholem turné bude trojice megakoncertů s názvem DYMYTRY REVOLTER MONSTRUM SHOW, které navazují na tři vyprodané koncerty ze série Monstrum v roce 2018.

Text: TZ, foto: David Havlena, Štěpán Urban

Témata: Dymytry, deska, Revolter, videoklip

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít