VIDEO: Electric Lady přichází s letním pop-funkem. Zpívá o tom, že nic není navěky

Vydáno 18.05.2017 | autor: redakce

Electric Lady přichází s novým pop-funkovým singlem Castle Of Sand v zámořském střihu. Tři měsíce od vydání pop-rockové balady A Part Of My Heart, kterou pro Electric Lady napsal Ivan Kral, je to tady další song, který liší od její dosavadní tvorby. 

VIDEO: Electric Lady přichází s letním pop-funkem. Zpívá o tom, že nic není navěky Electric Lady přichází s letním pop-funkem. Zpívá o tom, že nic není navěky. Foto: Josef Adlt

"Nic není navěky a život přináší změny. To staré musí odejít stejně tak jako hrad z písku zmizí dřív či později pod vlnou přílivu," vysvětluje zpěvačka pointu své nové písně. S celkovou produkcí Electric Lady pomáhal její baskytarista Marek Cába. Píseň se díky produkci Ecsona Waldese nakonec vyvinula v taneční pop-funkový letní hit.

VIDEOPREMIÉRA: Electric Lady spolupracovala na novince s Ivanem Králem i Borisem Carloffem

Vznikla už v roce 2016, jenže pak dlouho ležela v šuplíku. "Prostě a jednoduše nebyla inspirace skladbu dokončit. Když jsme se ale dozvěděli, že budeme hrát před Nik West, najednou přišla múza a píseň byla takřka ihned dopsaná."

"Klip vzniknul u mě v obýváku, rozložená bicí souprava s bušícím bubeníkem byla na hraně hlasitosti, ale naštěstí na nás policii nezavolali," směje se Tereza. Použity byly záběry z USA, klip natočil kameraman a hudebník Jiří Mucha, který se zároveň ve svém plzeňském studiu postaral o střih.Electric Lady si do bytu k natáčení přizvala pár hostů. Jelikož v té době kapela postrádala člena, přizvali kamaráda Jaroslava Žižku, aby s nimi v obýváku zabubnoval. Taktéž tanečník Pomi na poslední chvíli přijel z výletu, aby v klipu vykroutil pár svých piruet. Make-up a visage jistila Kristýna Riljáková, a díky veliké toleranci sousedů a spolubydlících video úspěšně dotočili.

Electric Lady není čeká letní tour nejen po České republice. 

tz, jm, foto: Josef Adlt

Témata: Electric Lady, Castle Of Sand, pop, funk

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít