VIDEO: Kesha představuje další singl z připravované desky Rainbow, tentokrát oslavuje ženství

Vydáno 17.07.2017 | autor: Pavel Vičar

Kesha byla dlouhou dobu v ústrání, a to především kvůli vleklým soudním sporům s producentem Dr. Lukem. Hudební kariéra tak šla na chvíli stranou. Vše by měl změnit letošní rok. Po emotivní baladě Praying přichází na řadu dravější singl Woman.

VIDEO: Kesha představuje další singl z připravované desky Rainbow, tentokrát oslavuje ženství VIDEO: Kesha představuje další singl z připravované desky Rainbow!

Kesha nikdy nepatřila mezi hvězdy první velikosti. Její singly plné auto-tune ale posluchače bavily a v hitparádách se vždy umístily na vrchních příčkách. Pak ale přišly osobní problémy, soudní spory a zpěvačka zmizela z očí veřejnosti. Nyní je zpět v plné sílé a novinka Woman je skvělým lákadlem na novou desku.

VIDEO: Kesha je po soudním sporu s Dr. Lukem zpět. K nové desce Rainbow ji inspirovalo i UFO

Nová skladba oslavuje všechny ženy a jejich sílu, vzhledem k minulosti zpěvačky je jasné, kam asi míří. Woman zní jako píseň z poslední desky Lady Gaga, ale zpěvačky jdou od sebe snadno rozeznat. Kesha zní bez auto-tune přirozeně a videoklip z westernového prostředí je zábavný a hudbu vhodně doplňuje. Nová deska Rainbow vychází už 11. srpna. 

Témata: Kesha, Rainbow, Woman, Lady Gaga, Dr. Luke

4,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít