VIDEO: Klára Vytisková v novince 2in1 představuje svou rodinu

Vydáno 23.09.2017 | autor: Pavel Vičar

Klára Vytisková je se svým projektem Klara And The Pop oblíbená u fanoušků i hudebních kritiků. Přestože teprve před pár měsíci rodila, nyní už je s novinkou 2in1 zpátky na scéně. 

VIDEO: Klára Vytisková v novince 2in1 představuje svou rodinu VIDEO: Klára Vytisková je zpět. V novince představuje svoji rodinu

Mateřství ovlivní snad každou ženu. Některá zpěvačka po porodu úplně změní svůj repertoár, jiná změní přístup, ale pořád bude svá. To je i případ Kláry. Nový singl 2in1 je oslavou její rodiny a věc je to více než povedená.

Sziget, den třetí: Nabušení Kasabian, smělá PJ Harvey a Klara And The Pop jako česká stopa na festivalu

Singl je pomalejší a může se zdát, že jde o melancholickou píseň. Klára se ale vyzpívává se svých pocitů, z nových zkušeností. I přesto všechno je novinka plná emocí, ale ne takových, že by se v nich měla pěvačka utápět. Vytisková zkrátka opět dokazuje, že umí a ví jak dělat hudbu. I když to nebude singl pro masy, své posluchače si určitě najde.

Videoklip vypadá jako domácí video spokojené rodiny. Ke skladbě se opravdu hodí. Klára se ukáže během svého druhého těhotenství, ale i po porodu. Dobrá práce.

Témata: Klára Vytisková, Klara And The Pop

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít