VIDEO: Klára Vytisková vstupuje do roku 2017 jako Klara & The Pop. Klip natočila ve čtvrtém měsíci těhotenství

Vydáno 04.01.2017 | autor: redakce

KLARA. neboli Klára Vytisková přichází s bonusovým singlem a připravuje nové album. Do nového roku vstupuje Klára i její kapela pod novým jménem Klara & The Pop. Novoroční dárek - singl All Night Long - si mohou fanoušci zdarma stáhnout.

VIDEO: Klára Vytisková vstupuje do roku 2017 jako Klara & The Pop. Klip natočila ve čtvrtém měsíci těhotenství Klára Vytisková uzavírá etapu alba Home. Foto: Ivy E. Morwen

K singlu nechybí ani videoklip. Natočil jej Michal Budínský aka Boodya, vznikl v krásném a inspirativním prostředí studia BeLoud a zvukovou režii měl Petr Kaláb. "Tahle písnička nás provázela celé loňské jaro a léto a vznikla ve smíchovské zkušebně, když jsme se chystali na turné k desce Home," objasňuje Klára, která před lety odstartovala kariéru v kapele Toxique.

BLOG: Klára Vytisková: Byla jsem jak vyždímaná houba, pak mě nakopla Patti Smith i rodina

"Touhle věcí bych chtěla uzavřít desku Home, je to takový bonus, ukazuje, jak právě trávíme čas, a uzavírá uplynulý rok, a proto jí dáváme fanouškům jako dárek," říká Klára, která energický studiový klip natočila ve čtvrtém měsíci těhotenství. To ji inspiruje k další práci a nutí ji častěji sedat k piánu a dokončovat rozdělané písničky. Tráví stále více času ve studiu, zkouší s kapelou.

vložte odkaz, text nemažte

Klara & The Pop jsou dále Klářina sestra Tereza Vytisková aka Edna Green, která hraje na syntezátor a pady, kapelník, kytarista a baskytarista Matěj Belko, bubeník Adam Koller a klávesista Jan Aleš. Celá kapela se také podílí na doprovodných vokálech. "Mám skvělou kapelu, na které mi opravdu záleží. I oni jsou velkým motorem pro to, abych dělala na dalších písničkách a tak si zaslouží mít vlastní jméno," říká Klára s úsměvem.

tz, jm, foto: Ivy E. Morwen (promo), Jan Kuča (koncert)

Témata: Klára Vytisková, Klara & The Pop, All Night Long, Toxique

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít