VIDEO: Lenny vás pustí do zákulisí svého turné. Na jaro ohlašuje jeho pokračování

Vydáno 12.12.2016 | autor: redakce

Lenny připravila pro své fanoušky překvapení v podobě backstage dokumentu z podzimního turné Hearts 2016, který zavede diváky do zákulisí vyprodané koncertní šňůry. Zároveň zpěvačka oznámila, že Hearts Tour bude na jaře 2017 pokračovat, začne 3. března v Karlových Varech. Svoji show představí Lenny v deseti městech.

VIDEO: Lenny vás pustí do zákulisí svého turné. Na jaro ohlašuje jeho pokračování Lenny měla podzimné turné vyprodané. Foto: www.klapper.cz

"Úspěch podzimního turné mě povzbudil k tomu, abych přemýšlela o jeho jarním pokračování. Zájem byl opravdu veliký a spousta lidí se na koncert nedostala. S kapelou už se na pódia těšíme a jsme opět připraveni dát tomu všechno," zaznělo od Lenny.

RECENZE: Lenny je v srdci rockerka i něžná holka za klavírem

Lenny na podzimní turné přizvala respektovanou dvojici bratrů Jakuba a Mikuláše Křenovi (KrenBros), jež celý průběh zachytila. Fanoušci tak mohou nyní nahlédnout do zákulisí a tvůrčí kuchyně jedné z našich nejtalentovanějších muzikantek.

vložte odkaz, text nemažte

"Ráda jsem využila příležitosti nechat střípky z turné zachytit na kamery. Je to moje vůbec první hudební šňůra a já chtěla všechny ty vzpomínky nějak zaznamenat. Je to myslím příjemná přidaná hodnota k tomu, že se lidé přijdou kouknout na koncert. Takhle mají možnost pohlédnout i na tu práci za tím, dozvědět se trochu víc o tvorbě a skvělému týmu, kterým se obklopuji a pod jehož rukama vše vzniká," doplňuje Lenny, které scénu pro turné připravil uznávaný deisgnér Martin Hruška. 

Lenny interview: Inspiruje mě britské myšlení, v zahraničí by kapely jako Ortel neprošlyHudebním hostem Hearts Tour 2017 bude talentovaný mladý písničkář Jakub Ondra a v Brně se představí jako speciální host Paulie Garand, se kterým Lenny nazpívala duet Hladina.

Předprodej turné právě startuje. Vstupenky pořídíte v síti TicketPortal!

HEARTS TOUR 2017
3.3.2017 KARLOVY VARY - LD STARÁ ROLE
8.3.2017 BRNO - KLUB RADOST
9.3.2017 HRANICE NA MORAVĚ - SOKOLOVNA HRANICE
10.3.2017 ZLÍN - MASTERS OF ROCK CAFÉ
11.3.2017 VELKÉ MEZIŘÍČÍ - KLUB JUPITER
16.3.2017 KLADNO - DK KLADNO
17.3.2017 PARDUBICE - KLUB ABC PARDUBICE
18.3.2017 LIBEREC - KD LIDOVÉ SADY
22.3.2017 KLATOVY - KD KLATOVY
25.3.2017 TÁBOR - KLUB MILENIUM

tz, jm, foto: www.klaper.cz

Témata: Lenny, Hearts Tour, Jakub Ondra, koncerty

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít