VIDEO: Lenny zpívá o tom, jak holky vztyčují prostředníček. Do klubů chystá unikátní scénu

Vydáno 08.09.2016 | autor: redakce

Své debutové album vydává Lenny pod názvem Hearts po třech letech od nahrání svých dvou autorských EP. Poslední ochutnávkou je nový videoklip Lover. Deska Hearts bude k dostání od pátku 9. září. 

VIDEO: Lenny zpívá o tom, jak holky vztyčují prostředníček. Do klubů chystá unikátní scénu Lenny vydává 9. září album Hearts

"Lover je zdánlivě o vztyčeném prostředníčku, který máme my ženy občas chuť některým dotyčným mužům nastavit.  Ve skutečnosti je tam ale i skrytý význam ženské solidarity a respektu vůči sobě," vysvětluje Lenny, jež písničku vytvořila spolu se svou spolužačkou z Anglie, Italkou Federicou Giallombardo. "V momentě, kdy jsme ji dokončily, jsem věděla, že ji musím zachovat jako holčičí záležitost. Vymyslela jsem si klip, kde by hrály jen ženy a sama vybrala typy a oslovila je."

VIDEO: Lenny vsadila v klipu My Love na momentální emoci. Debut Hearts vydá už v září

Režie videoklipu se ujal Tomáš Kasal, který s Lenny spolupracoval již na úspěšném klipu Hell.o. "I když bylo natáčení poměrně náročné a trvalo až do časných ranních hodin, byla to úžasná zkušenost pro nás všechny. Měli jsme skvělý tým a hodně slečen se navzájem skamarádilo," vzpomíná Lenny.

vložte odkaz, text nemažte

Pod produkci singlu se stejně jako u písně Hell.o, aktuálně jedné z nejhranějších v rádiích, podepsal Ondřej Fiedler, tentokrát spolu s Matějem Turcerem z Pulp Studia v Bratislavě, kde se skladba také nahrávala.

Desku Hearts Lenny krátce po jejím vydání představí svým fanouškům také naživo. Klubové turné odstartuje 30. září ve Vratislavicích na Liberecku, celkem čítá osm zastávek, a zakončí jej 30. října v pražském Lucerna Music Baru. Pro koncepci pódia Lenny oslovila jednoho z našich nejlepších designerů Martina Hrušku, který spolupracuje s kapelou Lucie či nově připravoval podium pro Madonnu. 

HEARTS TOUR 2016:
30. 9. LIBEREC/VRATISLAVICE - KULTURNÍ CENTRUM
1. 10. OSTRAVA - ROCK AND ROLL GARAGE
4. 10. BRNO – METRO MUSIC BAR
5. 10. OLOMOUC – U-KLUB
8. 10. PLZEŇ – BUENA VISTA
15. 10. PARDUBICE - ŽLUTÝ PES
28. 10. ČESKÉ BUDĚJOVICE – CAFÉ KLUB SLAVIE
30. 10. PRAHA – LUCERNA MUSIC BAR

tz, jm, foto: Matúš Tóth / Universal Music

Témata: Lenny, Ondřej Fiedler, Lucie, Madonna

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít