VIDEO: Monika Bagárová a Matěj Vávra se rozhodli Žít tu chvíli

Vydáno 24.05.2016 | autor: redakce

Mysleli jste si, že Monika Bagárová už dala zpívání košem a raději se věnuje modelingu? Potom byste měli zpozornět, zpěvačka má totiž po dlouhé době nový - a hitový - singl, a dokonce zpívaný v rodném jazyce. Pomáhal jí s ním Matěj Vávra. 

VIDEO: Monika Bagárová a Matěj Vávra se rozhodli Žít tu chvíli Monika Bagárová se vrací novým klipem

Je to pět let, co Monika Bagárová vydala svoji první a zatím jedinou desku Shinning, která ale žádný velký hit nepřinesla. Zpěvačka se proto vydala za hranice, kde zkouší své štěstí a doufá, že s hvězdným týmem dostane její kariéra jiný a lepší směr.

LIVE: Monika Bagárová není superstar, ale skutečná zpěvačka

Teď se ale o slovo hlásí s novým singlem Žít tu chvíli, který by se rád stal letním hitem. Monika zní v mateřském jazyce přirozeně a uvolněně, což je pro píseň rozhodně plus. Ruku k dílu přidal Matěj Vávra (soutěžící X Factoru) a vznikla tak pohodová nenáročná letní hitovka, která nám ukazuje Bagárovou trochu jinak, než jak ji známe. 

vložte odkaz, text nemažte

Videoklip nás má vtáhnout na večírek, takže nepřináší nic, co tu ještě nebylo. Ony záběry jen na zpěvačku ale stačí, protože je co obdivovat. Z Moniky by jednou klidně mohla být nová Dara Rolins.

text: Pavel Vičar

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít