VIDEO: No Name zvou S láskou na Žebřík a mluví o novém albu

Vydáno 01.12.2015 | autor: redakce

No Name získali před pár dny už svého osmého Slavíka bez hranic, určeného pro nejoblíbenějšího slovenského interpreta v Česku. Za sebou mají také vydání alba S láskou, k němuž na příští rok oznámili velké turné. Zahájí ho 11. března na Žebříku. Podívejte se, co nám k tomu řekli.

VIDEO: No Name zvou S láskou na Žebřík a mluví o novém albu No Name pojmenovali své nové album S láskou

"Všechno se dá ustát, chudoba i luxus, úspěch i neúspěch, ale jen s láskou to člověk přežije," vysvětluje Igor Timko název svojí nové desky. Všechny fanoušky zároveň se svým bratrem Ivanem zvou na nadcházející turné, které začne 11. března v Plzni v už dobře osvědčeném prostoru DEPO2015.

Šňůra čítá celkem11 koncertů, z nichž dva proběhnou na Slovensku. Oslavy 20 let existence No Name vyvrcholí 1. listopadu ve Foru Karlín. Hostem turné je skupina Všichni svatí.

No Name interview: Dobré slovo a slušné chování ještě zabírá

Na Žebříku kromě No Name vystoupí i Jelen, Marpo, Mydy Rabycad, Tata Bojs, Kateřina Marie Tichá a další vzácní hosté. Moderátorské role se opět ujmou Tomáš Hanák a Barbora Poláková. Loni v anketě čtenářů magazínu iREPORT zvítězili např. Aneta Langerová, Tomáš Klus, Chinaski, Voxel či PSH. 

jm, foto: Tomáš Vlach

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít