VIDEO: Podívejte se, jak Adele zazpívala Hello živě na NRJ Awards

Vydáno 10.11.2015 | autor: Josef Martínek

Nový singl fenomenální divy Adele láme jeden rekord za druhým. Logicky jsou proto fanoušci zvědaví, jak si Britka s písničkou, jejíž refrén by rozhodně neuzpívala každá dnešní zpěvačka, poradí naživo. Jak to zvládla na vyhlášení francouzských NRJ Awards v Cannes? 

VIDEO: Podívejte se, jak Adele zazpívala Hello živě na NRJ Awards Podívejte se, jak Adele zazpívala Hello živě na NRJ Awards

Písnička, která bude otevírat tracklist netrpělivě očekávaného alba 25, vyšla minulý měsíc a už překonala několik rekordů. Videoklip Hello získal za prvních 24 hodin na YouTube přes 27 milionů přehrání, v USA si zase singl za jediný týden legálně stáhlo přes milion uživatelů. Adele s ním vládne singlovým žebříčkům v USA, Velké Británii, ale třeba i Česku, kde kraluje pořadí digitálních songů sestaveném na základě výstupů ze sociálních sítí. 

Také při živém provedení Adele dokázala, že je ženou s velkým hlasem. Jednoduchost scény i styl jejího oblékání se přitom oproti časům minulé desky 21 moc nezměnily. Je vidět, že si Adele jede "to svoje" a trendy dnešního popu jí moc nezajímají. Deska 25 vyjde 20. listopadu a zcela jistě se stane bestsellerem letošních Vánoc.

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít