VIDEO: Podívejte se na živé vysílání koncertu The Cure z australského Sydney

Vydáno 30.05.2019 | autor: Aleš Harazim

Přesně v poledne začne ve čtvrtek 30. května živé vysílání koncertu legendárních The Cure z Austrálie. Myšlenka přenášet vystoupení přes internet se váže k příležitosti 30. výročí vydání jejich kultovního alba Disintegration. Právě písničky z něj bude kapela živě hrát.

VIDEO: Podívejte se na živé vysílání koncertu The Cure z australského Sydney VIDEO: Podívejte se na živé vysílání koncertu The Cure z australského Sydney

Koncert začne přesně v poledne našeho času a odehrávat se bude před slavnou budovou Sydney Opera House. Celé představení režíruje britský filmař a dlouholetý spolupracovník skupiny Nick Wickham. Přenos by měl podle události na Facebooku trvat dlouhé tři hodiny.

LIVE: The Cure potvrdili výjimečnou pozici u českých fanoušků

Disintegration obsahuje pěknou řádku nestárnoucích hitů jako Lovesong, Lullaby, Fascination Street nebo Pictures of You. Formace připravuje nové album, při jehož tvorbě podle Roberta Smithe na Disintegration hodně vzpomínala a nechala se jím inspirovat.

The Cure letos v létě pojedou obvyklé koncertní turné, při kterém se zastaví na mnoha významných festivalech včetně Rock Werchter v Belgii, Glastonbury v Anglii, Exit festivalu v Srbsku, Roskilde v Dánsku, ale také na Colours of Ostrava.

Text: Aleš Harazim

Témata: The Cure, Disintegration, live stream, živé vysílání, přenos

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít