VIDEO: Přej si, co chceš, vzkazuje Aneta Langerová svojí Hvězdou. Koncertní živák Na vlně radosti vydá v září

Vydáno 13.08.2017 | autor: Josef Martínek

V září vydá Aneta Langerová CD a DVD se záznamem koncertu z pražského Fora Karlín, který se odehrál loni před Vánoci. Už nyní zveřejnila první ochutnávku v podobě koncertního videoklipu Hvězda.

VIDEO: Přej si, co chceš, vzkazuje Aneta Langerová svojí Hvězdou. Koncertní živák Na vlně radosti vydá v září VIDEO: Přej si, co chceš, vzkazuje Aneta Langerová svojí Hvězdou. Koncertní živák Na vlně radosti vydá v září

Pro vydání videa Hvězda si zpěvačka vybrala příhodnou dobu - v písni totiž zpívá o padajících perseidách, které můžeme právě v těchto dnech sledovat. V refrénu skladby, která vznikla v době příprav jejího posledního alba Na Radosti, pak Langerová vyzývá: "Přej si, co chceš." Singl vyšel zhruba před rokem a zpěvačku posunul do lehce experimentálních sfér, protože mísí mysterióznost s tanečním nádechem. 

Aneta Langerová zpívala na Vyšehradě o srpnových kometách i o tom, jak se nad Prahou stmívá

"Před rokem jsem vám poprvé představila píseň Hvězda. Mám radost, že vám dnes, o rok později, mohu poslat první vlaštovku z připravovaného DVD+CD Na vlně radosti, které vyjde v září. Zachycuje totiž atmosféru krásného a pro mě důležitého období, které společně s vámi zažívám poslední dva a půl roku. Děkuji vám všem a nezapomeňte si dnes večer něco přát! Něco si přát znamená na něco se těšit. Je to začátek," komentovala Aneta vydání klipu na svém Facebooku.

Zpěvačku čeká 25. srna poslední koncert z její letní minisérie Pod širou oblohou, který se uskuteční ve Sloupu v Čechách. Nabitý bude mít i podzim. Kromě vydání CD a DVD Na vlně radosti bude v říjnu uveden do kin film 8 hlav šílenství režisérky Marty Novákové, ve kterém ztvárnila hlavní roli ruské básnířky Anny Barkovové, vězněné v lágrech. Na rozlučkovém turné jako host doprovodí Martu Kubišovou a 3. prosince pak završí rok dalším koncertem ve Foru Karlín, tentokrát ovšem v doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu. 

jm, foto: Jana Braunová (Forum Karlín 2016)

Témata: Aneta Langerová, Hvězda, Na vlně radosti

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít