VIDEO: Robbie Williams ohlašuje nové album, pomáhali mu i Ed Sheeran nebo Brandon Flowers

Vydáno 26.09.2016 | autor: Josef Martínek

Zatím poslední řadové popové album vydal Robbie Williams v roce 2012, kdy světu představil nahrávku Take The Crown. Poté následovala už jen swingová deska Swing Both Ways a speciální výběrovka Under The Radar Vol. 1 plná nevydaných songů. Čekání fanoušků skončí už 4. listopadu. 

VIDEO: Robbie Williams ohlašuje nové album, pomáhali mu i Ed Sheeran nebo Brandon Flowers Robbie Williams ohlašuje nové album, pomáhali mu i Ed Sheeran nebo Brandon Flowers

Oznámení jedenácté studiové desky Robbieho Williamse přišlo v neděli večer spolu s vydáním titulního singlu Heavy Entertainment Show, který je již dostupný v digitálních službách. Na YouTube zveřejnil zpěvák alespoň ukázku prostřednictvím videoteaseru, který zároveň láká k předobjednávce alba. 

LIVE: Robbie Williams ukázal na Szigetu show, Florence and the Machine duši

Tracklist novinky, která vyjde 4. listopadový den, zahrnuje celkem 11 písní, včetně duetu s Rufusem Wainwrightem. Také mezi spoluautory některých písní najdeme hvězdná jména, jako jsou Brandon Flowers z The Killers nebo Ed Sheeran. Deluxe edice, která čísta dalších pět kousků navíc, obsahuje další duet, tentokrát se zpěvákem Johnem Grantem. 

vložte odkaz, text nemažte

Oproti spekulacím se v tracklistu neobjevilo jméno Kylie Minogue, australská diva totiž měla s britskou popovou hvězdou nahrát v nedávné době duet. Je ale možné, že ho najdeme na příští desce Kylie. 

Témata: Robbie Williams, Kylie Minogue, Ed Sheeran, Brandon Flowers, The Killers, Rufus Wainwright

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít