Na Sázavafest přijede část Morcheeby i Graham Candy, speciální prostor dostane elektronika

Vydáno 02.08.2016 | autor: redakce

Zámecký park ve Světlé nad Sázavou nabídne tento víkend mimo stínu i Chinaski, Blue Effect, Ewu Farnou, Grahama Candy nebo Skye & Ross z Morcheeby. Od 4. do 6. srpna tu proběhne tradiční Sázavafest. 

Na Sázavafest přijede část Morcheeby i Graham Candy, speciální prostor dostane elektronika Až z Nového Zélandu přijede na Sázavafest Graham Candy

SázavaFestu se bude i tento rok konat v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Letos si toto příjemné prostředí budeme moct užít o den déle. Na nultý den festivalu, kdy se v areálu odehraje koncert Lucie Bílé a Kamila Střihavky, si ale budeme muset připlatit za extra lístek. Blue Effect, Wohnout, Majk Spirit, Chinaski nebo Monkey Business už jsou v běžné festivalové vstupence. Stejně tak zahraniční interpreti Graham Candy, proslavený hitem She Moves (Far Away), M.I.N.E., soukromý projekt Markuse Meyna, a Final Stair z Německa.

Sázavafest 2015: Alphaville zůstanou navždy uvězněni v devadesátkách

Festival bude určen i pro příznivce elektronické hudby. Pro ně bude připraven White house, kde se v pozdních večerních hodinách vystřídá mnoho DJ‘s. Mezi nimi se objeví například Leoš Mareš z Evropy 2, nechme se překvapit, jestli do svého setu zařadí i nějaké perly ze své vlastní tvorby, či ne. Dále se budete moci setkat s DJ Chrisem Sadlerem nebo DJ Michaelem C.

vložte odkaz, text nemažte

Mimo zvučná jména umělců festival nabízí i Family Fun zónu pro rodiče s dětmi, kde bude možnost zakoupit dětem třeba cukrovou vatu a pak potlačit jejich hyperaktivitu ve skákacím hradu. Pokud se někomu nebude líbit, že jeho potomci mají kvůli skákání špatný odstín červené na obličeji, bude možnost dát jim na něj namalovat třeba motýla, aby to nebylo vidět. Se zklidněnými a zkrášlenými dětmi si pak může rodič společně s ostatními návštěvníky v poklidu užít doprovodný program, kam patří autorské čtení Lukáše Pavláska, Michala Viewegha a kapely Wohnout nebo show Na stojáka a také bubenický workshop.

text: Anna Hejkalová

Témata: Sázavafest, Morcheeba, Lucie Bílá, Kamil Střihavka, Ewa Farna, Chinaski, Blue Effect, Graham Candy, Wohnout, Majk Spirit, Monkey Business

zavřít