Nemám rakovinu, uklidnila Janet Jackson fanoušky. V Praze v dubnu vystoupí

Vydáno 07.01.2016 | autor: redakce

Už od Vánoc se fanoušci strachují o zdravotní stav Janet Jackson. Zpěvačka a sestra zesnulého krále popu Michaela Jacksona totiž na sociálních sítích sdělila, že musí kvůli operaci odložit chystané turné. Nyní však přišly dobré zprávy: Janet se prý daří lépe a evropská část turné, včetně pražské show, nejspíš proběhne v plánovaných termínech. 

Nemám rakovinu, uklidnila Janet Jackson fanoušky. V Praze v dubnu vystoupí "Nemám rakovinu," uklidnila Janet Jacskon fanoušky. V Praze v dubnu vystoupí

Janet Jackson v O2 areně vystoupí už 20. dubna, divákům představí písně z loňské desky Unbreakable, první řadovky po sedmi letech. "Láme mi srdce, že vám musím říct, že se turné Unbreakable odkládá. Každý koncert bude mít nový termín. Prosím, ponechte si zakoupené lístky," napsala zpěvačka na Štědrý den. 

Janet Jackson musí na operaci. Turné, se kterým má přijet i do Prahy, se odkládá

Od té doby nebyly kolem jejího stavu žádné nové zprávy, v posledních dnech se ale začaly šířit drby, že prý Jackson onemocněla rakovinou hlasivek. Brzy 50letá popová ikona to však popřela. "Věřte tomu, co slyšíte z mých úst. Nemám rakovinu. Lékaři schválili, že koncerty v Evropě mohou proběhnout v plánovaných termínech, a jak jsem slíbila, odložená vystoupení proběhnou v nových termínech," vzkázala přes sociální sítě. 

Vypadá to tedy, že jejímu koncertu v O2 areně nic nebrání. Žádné zprávy o případných změnách prý nemá ani pořádající agentura Live Nation. 

Billboard, jm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít