Nové desky: Bob Dylan na třech discích, neúnavný Drake i Paulie Garand

Vydáno 20.03.2017 | autor: redakce

Také druhá polovina března je na nové desky bohatá. Bob Dylan potěší své fanoušky hned třemi disky, činil se i Drake, který po loňském úspěchu s novinkami dlouho neotálel. Alba představují také James Blunt, Take That a z domácí scény Paulie Garand

Nové desky: Bob Dylan na třech discích, neúnavný Drake i Paulie Garand Bob Dylan připravil pro své posluchače hned tři disky


Bob Dylan
- Triplicate

Třídiskové studiové album Boba Dylana Triplicate obsáhne třicet nových nahrávek klasických amerických skladeb. Jedná se o úplně první třídiskové album ve zpěvákově diskografii, každá část je individuálně pojmenována a uspořádána do deseti písňových sekvencí. Triplicate je v pořadí třicáté osmé studiové album Boba Dylana a navazuje na na desku Fallen Angels z roku 2016. Každý disk prezentuje tematicky uspořádané desetipísňové sekvence, skládající se ze skladeb nejlepších amerických autorů v interpretaci Boba Dylana jako zpěváka, aranžéra a kapelníka.

Nové desky: Depeche Mode představí novinku i v Praze, debutují Sebastian nebo Jakub Ondra


Drake
- More Life

Zdá se, že kanadský rapper Drake se řídí pořekadlem "s jídlem roste chuť". Loni vydal nové album Views, které patřilo k nejžádanějším deskám roku 2016. Neuplynul ani rok, a už se vrací s novou várkou písniček. Projekt More Life ovšem neoznačuje za klasické řadové album, spíš za jakýsi playlist nových songů. Je jich celkem 22 a nešetřil ani hosty. Fanoušci se tak mohou těšit na jména jako Kanye West, Travis Scott, 2 Chainz, Sampha a řadu dalších.

vložte odkaz, text nemažte


James Blunt
- The Afterlove

The Afterlove je pátým albem bývalého důstojníka britské armády. Autorsky se na něm podíleli i Ed Sheeran a Ryan Tedder z OneRepublic, jenž je spolupodepsán pod prvním singlem Love Me Better. Blunt novinku vydává i v rozšířené verzi, která je oproti standardní variantě bohatší o tři písně. Propagovat ji pochopitelně bude též na turné. A zatímco v Británii absolvuje turné jako hlavní hvězda, za oceán se vypraví jakožto host na koncertech Eda Sheerana. Na starém kontinentě bude vystupovat na podzim, do Česka se ovšem nechystá.

Nové desky: V březnu představují novinky Anna K., J.A.R. i Harlej


Take That
- Wonderland

Minulé album III britských Take That dosáhlo prvního místa britské hitparády, a tak se i tentokrát očekává komerční úspěch. A to i přesto, že dnešní Take That jsou už pouze trojice. Novinku Wonderland tvoří 11 původních skladeb, včetně prvního singlu Giants. Skladbu produkoval Mark Ralph (Clean Bandit, Years & Years), který získal cenu Producent roku na udílení cen 2016 MBW A&R Awards. V květnu vyrazí skupina také na doprovodné turné, zastávky jsou ale zatím naplánovány pouze pro Velkou Británii.


Paulie Garand
- Nirvana

Předzvěstí nového desky libereckého rappera je singl Bali. "To zase budou ty chytráci nadávat, kdepak je ten starej harant, co jsme znali" je mottem nového singlu a glosuje tak stav intepreta, který nechce přešlapovat na jednom místě. Bude tomu tak i na zbytku desky? Přicházející novince ze stáje Ty Nikdy prý nebude chybět pestrost. Desku Nirvana můžete objednávat v předprodeji na webu Ty Nikdy. Release party proběhne 23. března v Liberci a o den později také v Praze.


Dále vychází:

  • Marian Hill - Act
  • Jethro Tull - The Strings Quartets
  • John Bellion - The Human Condition
  • Girlschool - Demolition
  • Eclipse - Monumentum
 

Témata: nové desky, Bob Dylan, Drake, Paulie Garand, James Blunt, Take That

zavřít