Rap ovládne Chapeau Rouge: Energickou show chystají Refew a Psycho Rhyme

Vydáno 12.10.2018 | autor: redakce

Již 26. října vystoupí v klubu Chapeau Rouge v Praze dva zástupci Blakkwood records - Refew a Psycho Rhyme. Celý večer podpoří Excentric a zástupci Disculture crew - Zodiac a Smash Doctors

Rap ovládne Chapeau Rouge: Energickou show chystají Refew a Psycho Rhyme Rap ovládne Chapeau Rouge: Energickou show chystají Refew a Psycho Rhyme

Refew (vlastním jménem Erik Gábor) už dávno není na scéně žádný nováček. Od roku 2014 stihl vydat 4 CD (Z místa, Na kredit, Ofiko, Blakkout) a dva digitální projekty (Blackcock EP, Blakkkak EP). Na scénu byl uveden jako jeden z jezdců stáje Bigg Boss, ve kterém absolvoval tři turné (Heavy Weight, Young Gunz a Rapmasters) a byl také jedním ze dvou hlavních aktérů dílu RAP dokumentárního cyklu Kmeny. Přesto po dvou letech label kvůli neshodám opouští a své místo nachází v labelu Blakkwood Records. Pod jeho záštitou vydává jeden track za druhým a deska O tři bloky dál je jasným vyústěním produktivní práce v nové partě.

Klub Chapeau Rouge slavil 99. narozeniny v punkovém stylu, koncertu Visacího zámku předcházel průvodPsycho Rhyme je nejmladším přírůstkem do Blakkwood family. Jednadvacetiletý rapper pocházející z Frýdku-Místku. Hudbě se věnuje od mladého věku a s tvorbou beatů a psaní textů začal v roce 2010. V roce 2015 začal spolupracovat s Protivou a singl Dělám rap byl v jeho kariéře zásadním krokem, kterým se dostal do povědomí více lidí. Za svého působení udělal deset projektů. Tím posledním je VYKYVY z tohoto roku.

Excentric je mladý pražský promotér a residentní drum'n'bass Dj pražského klubu Chapeau Rouge. Na scéně se pohybuje teprve od začátku roku 2018. Jeho sety jsou naplněny pozitivní energií, kterou zajišťují tracky od producentů jako Sub Focus, Wilkinson, Netsky a mnoho dalších.Zodiac je prvním ženským přírůstkem do line-upu Disculture crew. Hrála mimo jiné na parties jako Addict, Places+Faces release party a byla předskokankou na koncertě rappera 6ix9ine.

Smash Doctors se představí se svým novým basshouse & trap setem. Mají za sebou shows se Sergeiem Barracudou nebo nedávnou spolupráci s Milion+. Hráli ve spoustě klubů nejen v Praze a již brzy se vydávají do zahraničí.

tz, jm

Témata: Chapeau Rouge, Refew, Psycho Rhyme, Excentric, Zodiac, Smash Doctors

zavřít