Red Bull Tour Bus vyjíždí, letošní premiéru obstará James Cole, pak převezmou otěže Indy & Wich a Paulie Garand

Vydáno 03.05.2016 | autor: redakce

Na Ostravském Majálesu se ve středu uskuteční první letošní zastávka Red Bull Tour Busu. A bude to premiéra jako hrom. První koncert s repertoárem z nové desky tam odehraje James Cole.

Red Bull Tour Bus vyjíždí, letošní premiéru obstará James Cole, pak převezmou otěže Indy & Wich a Paulie Garand Indy & Wich v červnu vystoupí na Red Bull Tour Busu

Tajuplný projekt, který James Cole postupně odkrývá v seriálu na www.redbull.cz, ve středu večer nabere konkrétní obrysy. Jako první je uvidí a uslyší návštěvníci Majálesu v Ostravě. O unikátní stagi na kolečkách Red Bull Tour Bus bude letos hodně slyšet. Zaslouží se o to legendy hiphopu Indy & Wich a jeden z nejpopulárnějších českých rapperů současnosti Paulie Garand společně s Kenny Roughem. Ti za doprovodu kapely Champion Sound zavítají do čtyř měst, které hlasováním vybrali jejich fanoušci. Těšit se můžou 16. června v Olomouci, 17. června v Brně, 24. června v Liberci a 25. června v Českých Budějovicích. 

Na střeše Red Bull Tour Busu v červnu zarapují Indy & Wich i Paulie Garand

Letošním hlavním tahákem programu je velkolepý návrat legend českého hiphopu Indy & Wich. Znovuzrozené trio nabídne divákům průřez jejich dosavadní tvorby i nové tracky. "Na Red Bull Tour Bus budeme hrát starý i novější věci. Co ale bude určitě jinak, je hraní s živou kapelou, což bude výzva. Jsem zvědavej, jak budou naše tracky znít v novém kabátu, navíc se skvělým zvukem a světly, které jsou u Red Bull Tour Bus naprostý standard," těší se na comeback rapper Indy.

vložte odkaz, text nemažte

Další star, kterou Red Bull Tour bus na svých kolech přiveze, je liberecký patriot, jehož jméno vyprodává kluby napříč republikou, Paulie Garand. Mladý, ale přeci fenomén české hiphopové scény naposledy potvrdil rapové kvality na loňské megaúspěšné desce Boomerang. Na Red Bull Tour Busu mu záda bude krýt jeho dlouholetý producent Kenny Rough. Všechny rappery doprovodí naživo formace Champion Sound, dvorní kapela Prago Union.

Další info o Red Bull Tour Bus Tour 2016 sledujte na Redbull.cz/tourbus.Foto: Lukáš Wagneter, Red Bull Media House

zavřít