Rod Stewart představí v Praze hity z pěti dekád

Vydáno 16.02.2016 | autor: redakce

Poprocker Rod Stewart zahraje na nadcházejícím turné své největší hity od roku 1970 až do současnosti. V pražské O2 areně se představí 7. listopadu. 

Rod Stewart představí v Praze hity z pěti dekád Rod Stewart k nám přijede v listopadu

Koncertní vystoupení Roda Stewarta jsou jedinečným a silným zážitkem, stejně jako jeho nejnovější, v pořadí již devětadvacáté album Another Country, které vyšlo loni v říjnu a bylo kritikou velmi kladně přijato. Album bylo oceněno platinovou deskou a v Británii vystoupalo na druhé místo hitparádového žebříčku.

RECENZE: Rod Stewart se od coververzí vrací k vlastnímu popíku

Fanoušci dostanou na koncertech šanci si naživo vychutnat klasické i nové hity, jako jsou You Wear It Well, Maggie May, Da Ya Think I’m Sexy, Baby Jane, The First Cut is the Deepest, I Don’t Want To Talk About It, Tonight’s The Night, The Killing Of Georgie a Sailing. Samozřejmě se dostane I na skladby z jeho posledních úspěšných titulů Time a Another Country.

Rod Stewart je jedním z nejprodávanějších umělců v historii populární hudby, s více než 200 miliony prodaných desek po celém světě. Jeho charakteristický hlas, styl i účes prostoupily všemi žánry populární hudby, od rock'n'rollu přes novou vlnu až k ambicióznímu erojektu Great American Songbook. Rod Stewart je jednou z mála světových hvězd, která se po více než pět desetiletí těší trvalému úspěchu. Proslul svou žánrovou všestranností a dal nový význam termínu Blue Eyed Soul.tz, jm

zavřít