TOP 7 videoklipů týdne: Majk Spirit pomáhá hudbou, Adam Mišík zpívá o drogách, Ondřej Fiedler se maskuje

Vydáno 17.03.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Ze Slovenska k nám v uplynulém týdnu dorazily hned dva videoklipy. Ten první od Majka Spirita, další od zpěvačky Claudie, která si ke spolupráci přizvala Majselfa. Úspěšný domácí producent Ondřej Fiedler přichází s prvním sólovým počinem, svůj druhý singl představují Corpulent Provocateur. Nové videoklipy mají také Adam Mišík, PokáčOneRepublic.

TOP 7 videoklipů týdne: Majk Spirit pomáhá hudbou, Adam Mišík zpívá o drogách, Ondřej Fiedler se maskuje TOP 7 videoklipů týdne: Majk Spirit pomáhá hudbou, Adam Mišík zpívá o drogách, Ondřej Fiedler se maskuje


Producent Ondřej Fiedler s prvním sólovým singlem

Původem liberecký producent Ondřej Fiedler přichází se svým prvním vlatsním singlem pod pseudonymem fiedlerski. Track se jmenuje Time Is A River a nejspíš vám bude evokovat hudbu Imagine Dragons nebo Bastille. Pod maskou hlavního hrdiny se skrývá moderátor a herec Ondřej Havel. Klip se natáčel v rakouských Alpách a na starost jej měl režisér Ondřej Kudyn. O zpěv se postaral písničkář James Harries.

FOTOREPORT: James Harries v NoDu představil své nové EP

 

Slovenská zpěvačka Claudia se spojila s Majselfem

Claudia vydává novou píseň o lásce s názvem Ako Bonnie a Clyde, ve které hostuje rapper Majself. K songu z připravovaného alba, které má vyjít v červnu, vznikl také videoklip. Claudiino debutové album Len Ona vyšlo na podzim roku 2019, následovalo hostování na tour slavnějšího kolegy z labelu Kaliho. 


Majk Spirit
pomáhá slovenským zdravotníkům

Nový klip k singlu Spirit Animal připravil k vydání v pátek třináctého Majk Spirit. Ten se rozhodl přihodit i originální merchandise. Veškerý zisk vzešlý z prodeje chce věnovat slovenskému zdravotnictví a neziskovým organizacím, které pomáhají v krizové době na Slovensku. 


Adam Mišík
upozorňuje na problematiku drog

Adam Mišík měl zanedlouho vyrazit na turné s kapelou Mirai. To se však kvůli koronaviru odkládá, a tak se zpěvák rozhodl fanoušky potěšit alespoň videoklipem k písni Sníh. Jak už napovídá název, touto skladbou Adam Mišík upozorňuje na problematiku drog. Na sociálních sítích zároveň uvedl, že jde o první část dvojklipu. Kdy vyjde druhá část, k songu Plamen, si zatím nechává pro sebe.

VIDEO: Adam Mišík se novinkou V Tobě vrací ke svým muzikantským kořenům

 


Pokáč
v romantické baladě

Písničkář Pokáč po klipu k písni Úplně levej vydává další video. Tentokrát natočil vizuál k romantické baladě Probuzení, v níž opět nechybí pro zpěváka typický humor. Vedle něj si ženskou hlavní roli zahrála Veronika Arichteva.

 


OneRepublic natáčeli na jeden záběr

Klip k romantické baladě Didn't I se rozhodla natočit skupina One Republic. Členy formace v něm vidíme v různých místnostech luxusní vily, kterou postupně kamera spolu se zpěvákem Ryanem Tedderem prochází. Zatímco první část videa je natočená na jeden záběr, druhá je už prostříhaná. O režii se postaral Christian Lamb. Připomeňme, že skupina v listopadu zahraje v Praze. 

LIVE: One Republic lapali po dechu před projekcí Hradčan

 


Corpulent Provocateur využili technologii motion control

S klipovou novinkou přichází také pardubická kapela Corpulent Provocateur, která video ke svému v pořadí druhému singlu Brown natáčela v londýnských studiích The Animal Farm Music. Využila k tomu technologie motion control, která dohromady s trikovou postprodukcí vytváří u diváka zdání, že se klip natáčel na jeden záběr.


Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: Majk Spirit, Claudia, Majself, James Harries, Ondřej Fiedler, Adam Mišík, Pokáč, OneRepublic, Corpulent Provocateur

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít