TOP 8 videoklipů týdne (86.): Midi Lidi na párty s Markem Vašutem, Jennifer Lopez o silných ženách

Vydáno 10.05.2016 | autor: David Stoklas

Minulým týdnem zahýbaly převážně klipy z produkce tuzemských interpretů. Máme tu Midi Lidi s Markem Vašutem, November 2nd, kultovní Oceán, dívčí rockerky K2 či mladé Irnis. Zahraniční hudbu reprezentuje Jennifer Lopez po boku zpěváka Toma Odella.

TOP 8 videoklipů týdne (86.): Midi Lidi na párty s Markem Vašutem, Jennifer Lopez o silných ženách Oceán vydá v červnu po letech novou desku

TOM ODELL JE UHRANČIVÝ A INTIMNÍ

Tom Odell sází na jistotu a v novém klipu se ukazuje ve vší přirozenosti bez jakýchkoliv příkras. Záběry na něj a jeho hudební doprovod tak jen naprosto skvěle dotváří melancholickou a intimní atmosféru jeho skladby Somehow. Tom Odell mimo to plánuje vydat novou desku, najdete na ní právě nový singl a vyjde už zanedlouho. Album s názvem Wrong Crowd bude venku 10. června.

Tom Odell interview: Tvrdé drogy? V žádném případě

MIDI LIDI S VAŠUTEM A HOLÝM!

Midi Lidi nahráli nový singl s názvem Lux. Samozřejmě ho hned doprovodili i skvělým roztančeným videoklipem, kde se role členů kapely ujmou známí čeští herci Marek Vašut, Roman Holý a Pavel Fajt. Kromě toho je na cestě už jejich čtvrtá studiová nahrávka. Desku s názvem Give Masterpiece A Chance! si budete moci obstarat během června.

NOVEMBER 2ND A JEJICH POTEMNĚLÝ AKČŇÁK

Česká kytarovka prolomila tříletého bobříka mlčení novým řízným singlem Love Me or Leave Me (TX, TN). Stejně akční a úderný samozřejmě musí být videoklip, který k němu natočili. Záběry na skupinu střídají scény oldschoolového amerického bouráku, který projíždí tajemným zamlženým lesem. Není těžké uhádnout, co za chudáka se skrývá v jeho kufru.

JENNIFER LOPEZ NA VLNĚ FEMINISMU

Jako téma pro nový klip si populární herečka a zpěvačka vybrala ženy. Od těch v domácnosti přes ty v kancelářích až po ty, co hákují ve fabrikách. Už podle názvu vizuálem ověnčené skladby Ain't Your Mama je tak trochu jasné, že Jennifer se tohoto tématu nebojí a bojuje za práva žen napříč celou společností!

vložte odkaz, text nemažte

OCEÁN SE VRACÍ ZPÁTKY

Českou legendu Oceán asi netřeba nějak sáhodlouze představovat. Zřejmě nejvíc ji proslavil již zesnulý Petr Muk. Hudební kapelu před několika lety přivedla zpět k životu zpěvačka Jitka Charvátová. Přes prvotní rozpaky se přenesli a mají za sebou slušnou řádkou skvělých koncertů. Dokonce se dočkáme i nové desky Ve smíru, která bude venku 3. června.

VIDEO: Oceán vydá po čtvrt století novou desku. S Jitkou Charvátovou za mikrofonem se vrací singlem Dante

POZDRAVY Z BERLÍNA OD MICHAELA FORETA

Kromě usilovné práce na třetí studiové nahrávce stíhá Michael Foret taky výletničit. Pro nový videomateriál se vydal až k našim západním sousedům do Berlína, kde zachytil onu specifickou atmosféru tohoto nádherného města. Zajímavé je, že klip nemá žádný příběh, spíš jde o nahodile poskládané záběry metropole, ale o to víc autenticky pak působí.

K2 TRÁPÍ KYTARY NA LETIŠTI

Prostory letiště si dívčí kapela K2 nevybrala vůbec náhodou! Jedna jejich členka teď totiž odlétá do amerického San Francisca na studijní pobyt a tímto způsobem se s ní kolegyně parádně na čas rozloučily. Je vidět, že si natáčení už čtvrtého klipu z jejich poslední desky náramně užily. Neznamená to, že by K2 končily. Do konce prázdnin mají naplánovaný pěkný počet vystoupení.

IRNIS ZPÍVAJÍ PRO RADOST!

Irnis jsou sice mladá kapela, ale to neznamená, že si do klipu nemohou pozvat už zkušené matadory rockové scény. Ve vizuálu k jejich skladbě Pro radost vystoupí například Petr Bende, Chinaski, O5&Radeček, ale také fotbalista Petr Švancara či motocyklový závodník Karel Hanika. A takových jmen tu máme třicet! Naživo můžete skupinu vidět třeba na Motosrazu Valtice 27. srpna. 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít