TOP 8 videoklipů týdne: Chátrající Tomáš Klus i Claudia ve spojení s Kalim

Vydáno 23.07.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Mezi novinkami uplynulého týdne najdete song ze sountracku ke Lvímu králi, který nazpívala Beyoncé, dále tančící Madonnu a Sama Smitha a také Ellie Goulding, která se tentokrát spojila s rapperem Juicem Wrld. Další singl představila Avril Lavigne, která se zamilovala do ďábla. V září vyjde nová studiovka od Korn a klip k singlu You'll Never Find Me dává vědět, že to bude zase pořádná řežba. Z domácích umělců se připomíná zpěvačka Claudia, která se opět spojila s rapperem Kalim, a také Tomáš Klus.

TOP 8 videoklipů týdne: Chátrající Tomáš Klus i Claudia ve spojení s Kalim TOP 8 videoklipů týdne: Chátrající Tomáš Klus i Claudia ve spojení s Kalim


Beyoncé
ozvláštnila soundtrack ke Lvímu králi

Nový singl Spirit od Beyoncé vznikl k remaku oblíbeného animáku Lví král. Ten je u nás v kinech od minulého čtvrtka. Hans Zimmer, který měl soundtrack k němu na starosti (společně s Eltonem Johnem), se nechal slyšet, že tato skladba na něj byla zařazena dodatečně. Přestože se zdá, že se klip, stejně jako příběh filmu, odehrává v Africe, ve skutečnosti Beyoncé a její tým natáčeli u vodopádů Havasu, které se nacházejí v Grand Canyonu v Arizoně.

VIDEO: Australské seniorky parodují Beyoncé. Chtějí tak zachránit svůj bowlingový klub


Ellie Goulding
 vyměnila lásku za nenávist

Láska se může v nenávist změnit lusknutím prstu a věci pak dostanou nečekaný spád. O tom je nový klip Ellie Goulding. Do songu Hate Me přizvala rappera Juice Wrld, který dává výsledku trochu temnější nádech. 


Claudia ft. Kali v příjemném summer songu

Slovenská zpěvačka Claudia se v aktuálním singlu Diamant opět spojila s rapperem Kalim, který jí dlouhodobě pomáhá v její kariéře. Jde o jednoduchý summer song s příjemným vibem a chytlavým refrénem: “A nech sa každý pozerá, Budem žiť ako chcem ja".


Korn
vydají album v pátek třináctého

Novinka od Korn pochází z jejich plánovaného už třináctého alba, které se bude jmenovat The Nothing a má vyjít v září - stylově v pátek třináctého. První singl nese název You'll Never Find Me. Podle kapely bude deska stejně nabušená kytarami a energií jako ta předchozí. Frontman Johanthan Davis se na ní navíc podle svých slov vyrovnává s loňskou smrtí svojí ženy.


Tomáš Klus
zpívá o chátrajícím domě

Tomáš Klus posílá do éteru novinku Chátrám, k níž v prostorech karlínské Invalidovny a hory Říp natočil také výpravný videoklip. V textu zpívá o domě, jehož obyvatelé spolu přestávají mluvit a on chátrá. "Napsal jsem nám písničku, protože věřím, že ještě není tak zle, že by byl dům na spadnutí. Češi, kdykoli se rozhodli pro dobro, dobro oživili. Jen si začněme víc věřit, sobě i sobě navzájem, neboť uvěří-li si společnost, nebude mít potřebu stavět do čela neuvěřitelné… Budeme-li sebevědomí, povedou nás pokorní," uvedl zpěvák na svých sociálních sítích.

Tomáš Klus zpíval a tančil SpOlu s plzeňskými fanoušky

 


Avril Lavigne
se zamilovala do ďábla

Avril Lavigne se návrat na scénu opravdu povedl. Po úspěšných písních Head Above Water a Tell Me It's Over vydává z letnošního alba další chytlavou skladbu, tentokrát pod názvem Fell In Love With The Devil. Spolu se songem posílá fanouškům také klip, který má velmi temnou atmosféru. Zpěvačka se se v něm dokonce objeví v rakvi či řídí pohřební vůz.

Avril Lavigne vydá v roce 2017 novou desku. Bude i o boji s lymskou boreliózou


Madonna
tančí batuku

Madonna svým singlem Batuka vzdává hold kapverdskému tanci stejného názvu, který se dokonce sama naučila. Jak jí jde, můžete posoudit v novém klipu, v němž kromě tance představuje také další tradiční zvyky ostrova. Bezesporu jde o jedno ze zpěvaččiných nejpovedenějších videí.


Sam Smith
představil novinku How Do You Sleep

Kromě Madonny si zatančil také Sam Smith. Ten své pohyby předvedl společně se skupinou mužských tanečníků v novince How Do You Sleep. A choreografie se jim skutečně povedla! Celé video pak doplnili v pozadí na skateboardu nebo jízdním kole skákající sportovci.

POST SCRIPTUM (29): Sam Smith je otřesený. Na vlastní kůži se setkal s rasismem

Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: Beyoncé, Ellie Goulding, Claudia, Kali, Korn, Tomáš Klus, Avril Lavigne, Madonna, Sam Smith

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít