V červnu ovládne Roxy d'n'b: Loadstar a BTK budou hvězdy noci

Vydáno 27.04.2017 | autor: redakce

Na 16. června chystá Roxy velkou d'n'b noc se dvěma headlinery. Bristolská dvojice Xample a Lomax kombinuje v projektu Loadstar to nejlepší z obou individualit, od liquid funku přes kvalitní mainstream až po tvrdší polohy. Druhým headlinerem, který nepochybně za decky přitvrdí, bude brazilský hudební chameleón a špičkový producent BTK. Celou nocí provede Daxta MC a doplní český support.

V červnu ovládne Roxy d'n'b: Loadstar a BTK budou hvězdy noci Projekt Loadstar vznikl v Londýně

Jistě znáte klasické řecké přísloví "Celek je víc než jen součet jeho částí". V případě Loadstar to platí dvojnásob. Loadstar jako společný projekt úspěšných producentů Xample a Lomaxe funguje od roku 2010 a obratně balancuje mezi elegantním liquid funkem (Stepped Outside) a kvalitním mainstreamem jako např. track Refuse To Love. Výjimkou u Loadstar nejsou ani tvrdší polohy jako v případě šlapavého Bomber. Loadstar přenášejí svůj technický um a preciznosti i do DJ setů, při kterých kombinují nejnovější djské technologie a výsledkem jsou jejich nezapomenutelné "4 hands" sety.

Roxy slibuje na konec dubna silný drum'n'bassový line-up, dorazí Matrix & Futurebound a Mind VortexTvrdší část noci bude kralovat brazilský dj a producent BTK, který za svou kariéru vydával po několika labely Renegade Hardware, Shogun nebo Playaz, ale domov našel až ve Virus Records, navíc si v roce 2010 založit i vlastní label Dutty Audio. BTK je známý nejen plodnou spoluprací se švýcarským Optivem - Zero Tolerance, ale i vlastní produkcí a remixy např. Galactic od Philip TBC.

Už 16. června představí ROXY line up představující drum&bass ve všech jeho barvách a příchutích.

tz, jm

Témata: Roxy, d'n'b, Loadstar, BTK

zavřít